Velice bohatou skupinou produktů, z nichž lze vybírat, jsou elektrické spotřebiče všeho druhu. Zatímco některé ženy ocení nového pomocníka do kuchyně, jiné by uvítaly nějaké ulehčení při pravidelném úklidu a další potěší třeba další nástroj ke zkrášlení sebe sama.

Praktickým a nezvykle drobným spotřebičem je nejmenší pákový kávovar od De´Longhi, Dedica EC 680. Široký je pouhých 14,9 cm, takže se vejde i do té nejmenší kuchyně. Kávovar používá k ohřevu vody termoblok, tudíž doba ohřevu vody se velmi zkrátila.

Praktickým a nezvykle drobným spotřebičem je nejmenší pákový kávovar od De´Longhi, Dedica EC 680. Široký je pouhých 14,9 cm, takže se vejde i do té nejmenší kuchyně. Kávovar používá k ohřevu vody termoblok, tudíž doba ohřevu vody se velmi zkrátila. Díky jednoduchému ovládání si každý může nastavit oblíbenou velikost kávy, k jejíž přípravě používá tlak 15 barů. Tento designový bonbónek nabízený v červené, černé a stříbrné barvě má profesionální držák filtru a nastavitelný Capuccino systém pro dokonalou krémovou pěnu. Jeho cena činí 3790 Kč.

FOTO: De´Longhi (2x)

Vděčným dárkem pro spoustu hospodyní je kuchyňský robot. Ty, které rády připravují pokrmy italské kuchyně, pak jistě nadchne všestranný pomocník Eta Gratus Maxipasta.

Vděčným dárkem pro spoustu hospodyní je kuchyňský robot. Ty ženy, které rády připravují pokrmy italské kuchyně, pak jistě nadchne všestranný pomocník Eta Gratus Maxipasta, který kromě spousty běžných funkcí disponuje nástavcem na výrobu různých druhů těstovin (trenette, lasagne, rigatoni, penne, pappardelle, anellini). S přístrojem lze rovněž šlehat, mísit, hníst, mixovat, strouhat, mlít mák i masa, plnit uzeniny, tvořit duté trubičky a vytvářet protlačované druhy cukroví. K tomu všemu lze využít spoustu nástavců a doplňků i velkou nerezovou mísu o objemu 5,5 l. Skleněná mixovací nádoba má objem 1,2 l. Přístroj s příkonem 1200 W má mechanické ovládání, plynulou regulaci rychlostí, pulzní spínač a stojí 15 999 Korun.

FOTO: Eta (2x)

Příjemně tradičním, až rustikálním vzhledem upoutávají pozornost keramické rychlovarné konvice. Voda v nich uvařená je prosta zápachů a vysokou teplotu si udrží ještě dlouho po dovaření.

Příjemně tradičním, až rustikálním vzhledem upoutávají pozornost keramické rychlovarné konvice. Voda v nich uvařená je prosta zápachů a vysokou teplotu si udrží ještě dlouho po dovaření. Model slovenského výrobce Orava má objem 1,2 l, varná nádoba je umístěna na odnímatelném podstavci, na němž se může volně otáčet o 360 °. Vlastní topné těleso je překryto deskou z ušlechtilé oceli. Příkon spotřebiče činí 1400 W. Konvice má ochranu před ohřevem bez vody. Cena činí 659 Kč.

FOTO: Orava

Pokud vaše partnerka není na velké vyváření a upřednostňuje především rychlou přípravu širokého spektra pokrmů, můžete ji zkusit potěšit multifunkční mikrovlnnou troubou Whirlpool JetChef Premium JT 479 IX.

Pokud vaše partnerka není na velké vyváření a upřednostňuje především rychlou přípravu širokého spektra pokrmů, můžete ji zkusit potěšit multifunkční mikrovlnnou troubou Whirlpool JetChef Premium JT 479 IX. S její pomocí zvládne jídla nejen ohřívat, ale také péci, zapékat, rozmrazovat, rozpékat, grilovat anebo vařit v páře. Přístroj je vybaven funkcí 6. smyslu, která pomáhá s nastavením správných parametrů pro přípravu pokrmů, upravuje dobu vaření, šetří energii a usnadňuje ovládání trouby jako takové. Díky několika senzorům si přístroj sám všechny hodnoty upravuje tak, aby i průměrná kuchařka měla vždy perfektní kulinářské výsledky. Cena trouby je 9990 Kč.

FOTO: Whirlpool

Zavřete oči a nechte fantazii pracovat - představte si fontánu, z níž ladně plyne čokoláda a vy se můžete rozhodnout, zda do ní smočíte jen prst, abyste okusili, anebo kousek ovoce, případně celý ovocný špíz.

Zavřete oči a nechte fantazii pracovat - představte si fontánu, z níž ladně plyne čokoláda, a vy se můžete rozhodnout, zda do ní smočíte jen prst, abyste okusili, anebo kousek ovoce, případně celý ovocný špíz. Skutečnou čokoládovou fontánu z leštěné nerezové oceli stačí naplnit kousky čokolády dle vlastního výběru (hořkou, mléčnou, bílou), zapnout, a pak už se jen kochat, nebo ještě lépe - ochutnávat. Přístroj je vysoký 39 cm a v průměru měří 21,5 cm. Model Guzzanti FC 260 se prodává za 1350 Kč.

FOTO: Guzzanti (2x)

Pro pohodlné vaření bez velkých starostí se hodí multifunkční hrnec. Se sadou přednastavených programů pro přípravu pokrmů jako je kaše, pilaf, koláč, dušená jídla, vařená rýže, anebo pro vaření v páře si vystačí zcela sám.

Pro pohodlné vaření bez velkých starostí se hodí multifunkční hrnec. Se sadou přednastavených programů pro přípravu pokrmů, jako je kaše, pilaf, koláč, dušená jídla, vařená rýže, anebo pro vaření v páře si vystačí zcela sám. Hospodyně do něj musí jen naskládat potřebné suroviny a vybrat, co z nich má hrnec uvařit. Multifunkční hrnec, tzv. multicooker, lze vzít s sebou na cesty, nezklame jako pomocník při kempování a samozřejmě se bude dobře vyjímat doma v kuchyni, kde nemusí vůbec opustit své místo na lince. Díky možnosti odloženého startu a schopnosti udržovat teplotu jej lze naprogramovat tak, aby bylo jídlo přichystané přesně ve chvíli, kdy se hladová rodina vrací po rušném dni domů. Model Panasonic Multicooker SR-TMH501HXE se prodává za cenu 3290 Kč.

FOTO: Panasonic

Univerzálním nástrojem, který nezabere mnoho místa na kuchyňské lince, je tyčový mixér. Lze s ním sekat, mixovat i šlehat nejrůznější druhy potravin.

Univerzálním nástrojem, který nezabere mnoho místa na kuchyňské lince, je tyčový mixér. Lze s ním sekat, mixovat i šlehat nejrůznější druhy potravin. Model Electrolux ESTM7500S má tělo z elegantní nerezové oceli, a rovněž tak dvojice nožů v jeho hlavním nástavci je vyrobena z odolného nerezu s titanovým povrchem. Druhý nástavec, metla, se hodí pro tvorbu sněhu nebo jemných krémů, zatímco v sekací nádobce s dvojitým nožem lze zpracovávat například led. Sadu mixéru doplňuje vysoká mixovací nádoba. Přístroj pracuje s příkonem 700 W a stojí 1999 Kč.

FOTO: Electrolux

Ruku na srdce, se sadou na mytí oken asi žádnou ženu na první pohled pod stromečkem nepotěšíte. Ovšem až zjistí, že jí při této nepopulární aktivitě ubyla spousta nepříjemné práce, jistě se dočkáte opožděných, ale za to zcela upřímných ovací.

Ruku na srdce, se sadou na mytí oken pod stromečkem asi žádnou ženu na první pohled nepotěšíte, ovšem až si ji poprvé vyzkouší a zjistí, že jí při této nepopulární aktivitě ubyla spousta nepříjemné práce, možná se dočkáte opožděných, ale za to zcela upřímných ovací. A konec konců, když jako třetí část balení najde příslib, že od nynějška myjete okna vy, okamžitý úspěch máte zaručen. Prvkem, kterým se akumulátorová stěrka Kärcher WV 2 plus liší od běžné, je zabudování malého vysavače s nádrží na špinavou vodu do rukojeti nástroje. Ten při mytí oken pohotově odsává stékající vodu, díky čemuž je práce nejen čistší, ale především mnohem pohodlnější a rychlejší. Stěrka má šířku 28 cm. Druhou částí setu je nástřiková láhev se stěrkou z mikrovlákna. Výrobce dodává v balení Li-Ion akumulátor a nabíječku baterií. Hmotnost stěrky včetně baterie je 0,6 kg. Cena sady činí 2190 Kč.

FOTO: Kärcher

Tráví vaše drahá spoustu času před zrcadlem? Dopřejte jí možnost tyto chvíli ještě prodloužit. A zároveň s tím jí nabídněte pomocníka, s nímž vás pak na oplátku překvapí ona.

Tráví vaše drahá spoustu času před zrcadlem? Dopřejte jí možnost tuto chvíli ještě prodloužit. A zároveň s tím jí nabídněte pomocníka, s nímž vás pak na oplátku překvapí ona. Žehlička na vlasy Valera Volumissima totiž dokáže vlasy nejen hezky vyžehlit, ale navíc dokáže opticky zvětšit jejich objem od kořínků, a to i u velmi jemných vlasů. Žehlička je osazena keramickými plochami s antibakteriálním povrchem Nano Silver a umožňuje nastavit teplotu s pomocí LCD displeje až do 190°. Její speciální funkcí je vodící hřeben. Volumissima stojí 1599 Kč.

FOTO: Valera

Pro ženy, které se k žehlení prádla nedostanou pokaždé přesně v ten ideální čas, kdy je již dostatečně suché, a přitom ještě akorát tak vlhké je ideálním pomocníkem letošní novinka žehlička Eta Digi Viento.

Pro ženy, které se k žehlení prádla nedostanou pokaždé přesně v ten ideální čas, kdy je již dostatečně suché, a přitom ještě akorát tak vlhké, je ideálním pomocníkem letošní novinka - žehlička Eta Digi Viento. Nejen že má elegantní OLED displej, ale její hlavní předností je dvoukomorový parní systém. Zjednodušeně řečeno, žehlička má oddělenou páru pro běžné žehlení a pro parní šoky, které pak mají stále stejnou intenzitu. Právě ty se při žehlení přeschlého prádla často využijí. Neméně důležitým vylepšením je speciální termostat zabraňující kolísání teploty žehličky. Cena žehličky, jež se se svými uživatelkami domluví v sedmi jazycích včetně češtiny, činí 2599 Kč.

Také máte rádi doma připravovaný popcorn? V tom případě zvažte nákup elegantního popcornovače v nádherném retro stylu. Popcorn se v něm připravuje rychle a zdravě, tedy bez oleje a tuku, pouze působením horkého vzduchu.

Také máte rádi doma připravovaný popcorn? V tom případě zvažte nákup elegantního popcornovače v nádherném retro stylu. Popcorn se v něm připravuje rychle a zdravě, tedy bez oleje a tuku, pouze působením horkého vzduchu. Dochutit jej lze podle libosti (slaný, sladký, pálivý). V červenobílém přístroji odkazujícím svým vzhledem k Americe 20. - 30. let se jedna dávka připravuje z 50 g kukuřičných zrn. Popcornovač je vysoký 30 cm, základna má rozměry 16x16 cm, maximální příkon je 1100 W. Cena je 799 Kč.

Máte pouze malou domácnost a běžnou troubu byste nevyužili? A co takhle pečící mísa? České ženy v nich už po desetiletí připravují neuvěřitelně pestrou škálu pokrmů.

Máte pouze malou domácnost a běžnou troubu byste nevyužili? A co takhle pečicí mísa? České ženy v nich už po desetiletí připravují neuvěřitelně pestrou škálu pokrmů. S šikovností sobě vlastní v nich vykouzlí klasické české buchty, pečené maso, šunkofleky, kynuté koláče, ale třeba i pizzu. Jinými slovy, lze v nich péci, zapékat, i jen ohřívat již hotová jídla. Příkon modelu CK300 české značky Concept je pouhých 470 W. Stojí 1999 Kč.

FOTO: Concept

Zajímavým kuchyňským pomocníkem je multifunkční fritéza De´Longhi Multifry Extra FH 1363, která zvládá nejenom fritovat s malým množstvím oleje, ale i péct a smažit.

Zajímavým kuchyňským pomocníkem je multifunkční fritéza De´Longhi Multifry Extra FH 1363, která zvládá nejenom fritovat s malým množstvím oleje, ale i péct a smažit. Pro klasické fritování stačí pouhých 14 ml oleje na 1 kg brambor, a to díky automatické míchací lopatce. Po vyjmutí lopatky lze ovšem v přístroji připravovat i rizota, koláče, pizzy, dorty a mnoho dalšího. Vnitřní nádoba je vyjímatelná, stejně tak jako lopatka a víko, takže čištění fritézy je hračkou. Cena: 4290 Kč.

Pokud máte náhodou doma ženu, která si nelibuje v elektrických spotřebičích, možná jí uděláte radost dekorační tříkolkou na zahradu, či na balkón. Proutěný koš s igelitovou vložkou přímo volá po naplnění zeminou a osazením směsí barevných květin.

Pokud máte náhodou doma ženu, která si nelibuje v elektrických spotřebičích, možná jí uděláte radost dekorační tříkolkou na zahradu, či na balkón. Proutěný koš s igelitovou vložkou přímo volá po naplnění zeminou a osazením směsí barevných květin. Tříkolka s košem je v prodeji za 439 Kč.

FOTO: Obi

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: