Právě objíždění rodiny je zatím jejich jedinou společnou vánoční tradicí. „Je nás hrozně moc. A Tomáš už byl dvakrát o Vánocích u našich i na Štědrý den, tak uvidíme, jestli to letos změníme,” přemýšlí Kamila. „Asi by to bylo spravedlivé, ale ještě uvidíme,” dodal Tomáš.

„Tom má moji rodinu rád a tak máme doma takové ty pravé Vánoce. Cukroví, dárky, Ježíšek, zpíváme koledy,” vychvalovala jejich rodinné Vánoce Kamila. „Mají mne rádi, obskakují mne, mám se tam jako král. Postarají se o mě, nemusím nic dělat,” souhlasil Tomáš.

Dárky má u nich na starosti Kamila. „Tom nemá moc času, jak pořád někde tančí. Je vytíženější než já. Takže vybírám já a zeptám se ho, zda souhlasí. Ale i on má dobré nápady. Snažíme se to skloubit, abychom se na tom podíleli oba,” upřesnila zpěvačka.

Ta má na starosti i pečení vánočního cukroví. „Ale já ho umím zase úžasně jíst,” smál se Tomáš. „V tom je opravdu přeborník a navíc to na něm není vůbec vidět. Snědl by cokoliv. Ale doufám, že jsem ještě nikdy neuvařila tak, aby to snědl jen proto, aby mne potěšil,” dodala Nývltová.