Ještě pár dní a Česká Miss Jitka Válková si vybere svůj vánoční dárek. „Dostala jsem od Mirka k Vánocům týden v Alpách, užijeme si lyžování na ledovci, je pravda, že jsem se naučila lyžovat až kvůli němu, a to před dvěma lety,“ míní sympatická Česká Miss.

A jak je na tom ona s vánočním dárkem pro partnera? „Můj vánoční dárek si vybereme poté, co se vrátíme z Alp, a pak doufáme, že si pojedeme zalyžovat do Krkonoš, kam rádi oba jezdíme,“ říká přítel Mirek Cipra.

Jitka s přítelem Mirkem si nenechali ujít VIP mikulášskou party v módním salónu Ikona, a jelikož Jitka miluje módu, pokukovala i po kouscích od módního návrháře Mirka Bárty. Že by se jí zachtělo ještě nějakého dárečku a nepřímo to příteli naznačovala?

A jak je na tom, co se týče útraty za vánoční dárky? „Mám tendenci rodině vynahrazovat to, že na ně nemám čas. Je pravda, že Mirek mě tak trochu brzdí a říká, šetři si,“ prozrazuje Jitka.

„Můj nejhorší dárek pod stromečkem byla kdysi knížka a nějaké tričko, vím, že jsem z toho byla tehdy strašně smutná. Teď ale vím, že Vánoce jsou úplně o něčem jiném a že můj smutek byl tehdy zbytečný,“ tvrdí Jitka.