Do doby, než se odstěhovala do České republiky, kde studuje ekonomii, trávila Paulina svátky doma. „Vánoce v Namibii jsem vždycky trávila se svojí rodinou. Obvykle jsme chodili do kostela slavit s členy církve, po mši a církevních oslavách jsme se přesunuli domů. Doma jsme potom slavili s rodinou, sousedy a přáteli," vyprávěla.

Překvapila informací, čím se své blízké obdarovávala. "Nejčastější dárek, který jsem dávala rodičům a sourozencům, byly vánoční pohlednice. Když jsem byla dítě, vždycky jsem se na Vánoce těšila a věděla jsem, že dostanu nové šaty. Od malička jsem měla ráda módu a oblečení a tak jsem se moc těšila," pokračovala ebenová kráska.

A co se na Vánoce v Namibii jí? "Vaříme kaše, bramborový salát, různé druhy masa a ryby. Pijeme domácí pivo, které je podobné vašemu burčáku," svěřila Paulina. "Každá rodina v Namibii slaví svátky jinak – závisí to na náboženství, finančních možnostech a také kmeni, ze kterého rodina pochází," vysvětlila.

Od té doby, co žije v Česku, tráví Vánoce se svým přítelem." On je Slovák, takže vlastně jsem o Vánocích na Slovensku, v Bratislavě, kde nějaký čas trávíme i u jeho maminky a máme klasické Vánoce,“ doplnila.