Pro inspiraci ....

Kuchyňský organizér Cena: 259 Kč

Kuchyňský organizér Cena: 259 Kč

FOTO: Mark & Spencer

Nádherné a přitom velmi hřejivé boty na doma.

Nádherné a přitom velmi hřejivé boty na doma.

FOTO: Mark & Spencer

Kuchařka pro báječné tchyně od Heleny Chvátalové - spoustu receptů na dobré moučníky či na jídla, která jsou nenáročná na suroviny i na čas – ideální ve chvíli, kdy se mladí objeví nečekaně.

Kuchařka pro báječné tchyně od Heleny Chvátalové - spoustu receptů na dobré moučníky či na jídla, která jsou nenáročná na suroviny i na čas – ideální ve chvíli, kdy se mladí objeví nečekaně.

FOTO: Smartpress.cz

Nejoblíbenější smetanový likér na světě. A teď si ho vyvolení vychutnají ve dvou. Baileys totiž pro vánoční trh připravila speciální dárkové balení s originálními sklenicemi, které potěší kamarádku, rodiče, ale i pány s mlsnými jazýčky.

Nejoblíbenější smetanový likér na světě. A teď si ho vyvolení vychutnají ve dvou. Baileys totiž pro vánoční trh připravila speciální dárkové balení s originálními sklenicemi, které potěší kamarádku, rodiče, ale i pány s mlsnými jazýčky.

FOTO: Baileys

Calvin Klein – ck coil – nadčasová elegance, jež ocení každá žena milující minimalismus a eleganci. Cena: 3090 Kč

Calvin Klein – ck coil – nadčasová elegance, jež ocení každá žena milující minimalismus a eleganci. Cena: 3090 Kč

FOTO: Archív

Payot Bust performace - Remodelační zpevňující péče o poprsí s lehkou, hedvábnou texturou. Jejím tajemstvím je komplex Phytolift-Calcium založený na vápníku.

Payot Bust performace - Remodelační zpevňující péče o poprsí s lehkou, hedvábnou texturou. Jejím tajemstvím je komplex Phytolift-Calcium založený na vápníku.

FOTO: Payot

Velmi in korálově červená zvýrazní nejen rty, ale i nehty na rukou.

Luxusní  korálově červená líčidla od Lancomu

FOTO: Lancome

Epilátor Panasonic ES-WD92-P - pro rychlou a precizní epilaci. V balení najdete i nástavce pro ochranu citlivé pleti, určené pro dámy, které požadují jemnější způsob depilace.

Epilátor Panasonic ES-WD92-P - pro rychlou a precizní epilaci. V balení najdete i nástavce pro ochranu citlivé pleti, určené pro dámy, které požadují jemnější způsob depilace.

FOTO: Panasonic

Vánoční tubus Mixit chutná po jablkách a brusinkách, křupat v něm budou mandle, vlašské oříšky a cornflakes v jogurtu, rozpouštět se bude mléčná čokoláda a vonět bude po skořici, hřebíčku a badyánu.

Vánoční tubus Mixit chutná po jablkách a brusinkách, křupat v něm budou mandle, vlašské oříšky a cornflakes v jogurtu, rozpouštět se bude mléčná čokoláda a vonět bude po skořici, hřebíčku a badyánu.

FOTO: mixit.cz

Kávový set pro začátečníky - Zelenáč. Pokud máte rádi jednoduchost přípravy českého turka, ale chcete se zbavit nepříjemné sedliny, je set tou správnou volbou. Kromě plastového filtru obsahuje mlýnek, kávu i stylový hrnek.

Kávový set pro začátečníky - Zelenáč. Pokud máte rádi jednoduchost přípravy českého turka, ale chcete se zbavit nepříjemné sedliny, je set tou správnou volbou. Kromě plastového filtru obsahuje mlýnek, kávu i stylový hrnek.

FOTO: www.doubleshot.cz

Revoluční žehlička Philips PerfectCare GC9220, u níž nemusíte složitě nastavovat teplotu ani intenzitu páry. Žehlení bude ve srovnání s běžnými žehličkami až o polovinu rychlejší a navíc výrazně prodloužíte životnost svého oblečení.

Revoluční žehlička Philips PerfectCare GC9220, u níž nemusíte složitě nastavovat teplotu ani intenzitu páry. Žehlení bude ve srovnání s běžnými žehličkami až o polovinu rychlejší a navíc výrazně prodloužíte životnost svého oblečení.

FOTO: Philips

Plantur 39 pro jemné a lámavé vlasy - Kompletní obsahuje: Kofeinový šampon s komplexem proti vypadávání vlasů, Kofeinové tonikum určené na každodenní podporu aktivity vlasových kořínků a Pěsticí balzám. Vánoční cena: 765 Kč

Plantur 39 pro jemné a lámavé vlasy - Komplet obsahuje: Kofeinový šampón s komplexem proti vypadávání vlasů, Kofeinové tonikum určené na každodenní podporu aktivity vlasových kořínků a Pěsticí balzám. Vánoční cena: 765 Kč

FOTO: Plantur 39

Balíček pleťové kosmetiky ALCINA N°1 - vše, co potřebuje vaše stresovaná pleť nejen v zimě.. Vánoční cena: 890 Kč

Balíček pleťové kosmetiky ALCINA N°1 - vše, co potřebuje vaše stresovaná pleť nejen v zimě. Vánoční cena: 890 Kč

FOTO: Alcina

Vánoční kazeta Gliss Kur Ultimate Repair – obsahuje šampon, kondicionér a regenerační kúru dodávající lesk Gliss Kur Ultimate Repair pro ty nejkrásnější vlasy.

Vánoční kazeta Gliss Kur Ultimate Repair – obsahuje šampón, kondicionér a regenerační kúru dodávající lesk Gliss Kur Ultimate Repair pro ty nejkrásnější vlasy.

FOTO: Henkel

Nový model domácího vibračního posilovacího Power Plate my7. Tento unikátní stroj díky převratné technologii nahradí celou domácí posilovnu a přinese zcela nový revoluční směr domácího tréninku.

Nový model domácího vibračního posilovacího stroje Power Plate my7. Tento unikátní stroj díky převratné technologii nahradí celou domácí posilovnu a přinese zcela nový revoluční směr domácího tréninku.

FOTO: Power Plate

Krásný zimní kabát Espirit

Krásný zimní kabát Espirit

FOTO: VAN GRAAF

Termoliftingový noční krém Orlane - péče určena všem ženám od 50 let, které pociťují ztrátu pevnosti a ochabování obličeje. Péče se opírá především o systém monitoringu z medicíny.

Termoliftingový noční krém Orlane - péče určena všem ženám od 50 let, které pociťují ztrátu pevnosti a ochabování obličeje. Péče se opírá především o systém monitoringu z medicíny.

FOTO: Orlane


Stylová kožená kabelka.

Stylová kožená kabelka.

FOTO: Storm

Nevinně bílá saténová košilka s fialovými puntíky Michelle z kolekce Luxury Matějovský.

Nevinně bílá saténová košilka s fialovými puntíky Michelle z kolekce Luxury Matějovský.

FOTO: Matejovsky-povleceni.cz

Nový tělový olej ve spreji k vůni Burberry Body. Výborný doplněk zdůrazní smyslnou vůni a pomůže jí zanechat stopu na dlouhé hodiny..Cena: 1100 Kč

Nový tělový olej ve spreji k vůni Burberry Body. Výborný doplněk zdůrazní smyslnou vůni a pomůže jí zanechat stopu na dlouhé hodiny. Cena: 1100 Kč

FOTO: Burberry

Baylis & Harding - dárkový set s květinovým potiskem obsahuje sadu péče o tělo s unikátní vůní citrónu a růže. Tělový šampon se postará o dokonalou očistu těla a hydratační tělové mléko o krásně hebkou pokožku. Cena: 239 Kč.

Baylis & Harding - dárkový set s květinovým potiskem obsahuje sadu péče o tělo s unikátní vůní citrónu a růže. Tělový šampón se postará o dokonalou očistu těla a hydratační tělové mléko o krásně hebkou pokožku. Cena: 239 Kč.

FOTO: Marionnaud

Philips Kuchyňský robot (HR7781) - umí zpracovat i ty nejtvrdší suroviny, hnětací metly se hravě poperou s jakoukoli konzistencí i hmotností těsta. K dispozici máte dvě optimalizované rychlosti, které zajistí i perfektně nasekané plátky.

Philips Kuchyňský robot (HR7781) umí zpracovat i ty nejtvrdší suroviny, hnětací metly se hravě poperou s jakoukoli konzistencí i hmotností těsta. K dispozici máte dvě optimalizované rychlosti, které zajistí i perfektně nasekané plátky.

FOTO: Philips

Domácí rodinný kalendář pro rok 2012 - Každý člen domácnosti má v kalendáři své okénko, kde si může vyplnit svůj týdenní program a sladit tak volný čas s ostatními.

Domácí rodinný kalendář pro rok 2012 - Každý člen domácnosti má v kalendáři své okénko, kde si může vyplnit svůj týdenní program a sladit tak volný čas s ostatními.

FOTO: darkysnapadem.cz

Dárkové balení zeleného čaje Pickwick se skleněným hrnečkem.

Dárkové balení zeleného čaje Pickwick se skleněným hrnečkem.

FOTO: Pickwick

Detoxikační balíček pro ženy – zima - Podle staročínského zdravotního kalendáře je zima obdobím okruhu ledvin. Ty ovládají kosti, páteř a z psychické oblasti zasahují do center úzkosti.

Detoxikační balíček pro ženy – zima. Podle staročínského zdravotního kalendáře je zima obdobím okruhu ledvin. Ty ovládají kosti, páteř a z psychické oblasti zasahují do center úzkosti.

FOTO: Joalis

Astor Skin Match - tvářenka Trio Blush pro zářivý zdravý vzhled.

Astor Skin Match - tvářenka Trio Blush pro zářivý a zdravý vzhled.

FOTO: Astor

Vyživující řada La Bastidane - produkty s výtažky z bylin a léčivých rostlin, které se pěstují v okolí Provence. Kombinace měsíčku lékařského, rakytníku, rozmarýnu a mimózy přináší léčivou péči vhodnou pro poškozenou a suchou pokožku celého těla.

Vyživující řada La Bastidane - produkty s výtažky z bylin a léčivých rostlin, které se pěstují v okolí Provence. Kombinace měsíčku lékařského, rakytníku, rozmarýnu a mimózy přináší léčivou péči vhodnou pro poškozenou a suchou pokožku celého těla.

FOTO: Marionnaud

Sprchový gel s vůní lahodného mixu divoké růže a maliny. Dárek je zabalen ve vtipné, flitry poseté láhvi, a je vhodný pro všechny hravé slečny či paní. Cena: 159 Kč.

Sprchový gel s vůní lahodného mixu divoké růže a maliny. Dárek je zabalen ve vtipné, flitry poseté láhvi a je vhodný pro všechny hravé slečny či paní. Cena: 159 Kč.

FOTO: Marionnaud

Moleskine dárkové boxy - se známými prvky Moleskine zápisníků (tedy pevné desky, kulaté rohy a tradiční gumička držící všechny vaše poklady pohromadě).

Moleskine dárkové boxy - se známými prvky Moleskine zápisníků (tedy pevné desky, kulaté rohy a tradiční gumička držící všechny vaše poklady pohromadě). Uvnitř „truhličky“ pak najdete v pěti setech nejrůznější kombinace zápisníků, psacích a kreslicích potřeb, kartiček k ochutnávání vína a jídla či sáčků na semínka.

FOTO: Moleskine.cz

Růžový balíček s přírodní, dánskou bio kosmetikou Urtekram - Tělové mléko, vlasový šampón a deodorant roll-on.

Růžový balíček s přírodní, dánskou bio kosmetikou Urtekram. Obsahuje tělové mléko, vlasový šampón a deodorant roll-on.

FOTO: Urtekram

Červené kožené rukavice v zimě nejen zahřejí, ale také báječně vypadají a pomohou doladit elegantní styl oblečení. V Outletovém centru Fashion Arena lze sehnat místo 1.170 Kč/outletová cena 825 Kč.

Červené kožené rukavice v zimě nejen zahřejí, ale také báječně vypadají a pomohou doladit elegantní styl oblečení. V Outletovém centru Fashion Arena je cena 825 Kč.

FOTO: Wittchen

Kosmetika Vita Liberta poskytne Vašemu tělu sexy bronzový nádech po celou zimu, aniž byste svou pokožku zbytečně trápila v soláriu. K dosažení kýženého efektu stačí jeden nástřik aplikovaný během několika minut.

Kosmetika Vita Liberta poskytne Vašemu tělu sexy bronzový nádech po celou zimu, aniž byste svou pokožku zbytečně trápila v soláriu. K dosažení kýženého efektu stačí jeden nástřik aplikovaný během několika minut.

FOTO: VitaLiberta