O tom, jak budou jejich první společné Vánoce probíhat, se pro Novinky rozpovídala Veronika. „Vlastně to pořád ještě řešíme. Buď budeme normálně v Praze u nás v bytě a pozveme moje i Michalovy rodiče anebo pojedeme do Těšína k Michalovým rodičům. Přítel se hlavně hrozně těší, že bude mít poprvé u sebe i Alexka, kterého má s bývalou partnerkou,“ svěřila Veronika.

„Uvidíme, jak se nám bude ještě chtít. Člověk má být s tím, koho má rád. Nejsme manželé a není úplně stoprocentně nutné, abychom spolu byli zrovna 24. prosince. Ale stromeček doma budeme mít určitě, uděláme si výzdobu a napeču cukroví. Na to se moc těším,“ pokračovala.

„Jestli to dopadne tak, že budeme opravdu u nás doma, poprvé v životě budu dělat kapra a bramborový salát, z čehož mám trochu obavy. Už plánuju, že zavolám mamince nebo babičce, aby mi to připravily. A já pak vyndám salát z lednice a hodím řízky na pánev a budu se chlubit cizím peřím,“ žertovala Veronika.

Veronika s Michalem už mají vybrané dárky pro rodiče. S dárky pro sedmiletého Alexe už má Veronika také jasno. „On miluje bakugany a gormity. Teď jsme objevili plato asi dvaceti bakuganů, z čehož je úplně vyřízený. Tak jsem mu říkala, ať si o ně napíše Ježíškovi,“ svěřila Veronika Nová.