Natáčení má v Betlémě sice v lednu 2009 opravdu začít, ale Britney Spearsová (26) při tom nebude.

„Přečetla si scénář, opravdu se jí líbil a postavu Marie si chtěla zahrát,“ sdělil Rebboah magazínu Tarts. „V Evropě ji nepronásledují skandály tak, jako v Americe, a já vím, že by odvedla dobrou práci. Jenže lidé byli tak moc proti, že se Britney ocitla pod silným tlakem. Potom začaly všechny ty problémy s její rodinou, a tak jsme se společně dohodli, že to není dobře načasované.“

Film situovaný do 70. let minulého století se točí kolem těhotné devatenáctileté dívky, která si není jistá otcem svého dítěte a chystá se dítě porodit v Betlémě právě na Štědrý den. Právě v té době se spekuluje o tom, že se blíží příchod druhého Ježíše Krista.

Tom Green (37), bývalý manžel Drew Barrymorové (33), bude představitelem postavy jménem Joe, přítele Marie. Další role obsadí komediální herečka Lily Tomlinová (69) a syn Pierce Brosnana (55) Sean (25).

Výměna představitelky Marie ale způsobila výrazné zpoždění v natáčení. Produkce se až nyní rozhodla vsadit na skutečnou herečku. Jde o 22letou Alison Pillovou, která se zřejmě zvýrazní ve filmu Milk, jenž v prosinci v Americe přichází do kin.

Nicméně stále existuje možnost, že se Britney přece jenom bude na filmu podílet. „Britney scénář tak oslovil, že jsme se dohodli, že napíše a zazpívá závěrečnou píseň,“ dodal Rebboah. "Styl sedmdesátých let tvoří ústřední melodie filmu. Nechceme od ní nic náboženského, ale něco, co zachytí krásu tohoto příběhu,“ upřesnil producent.