Třiapadesátiletý taxikář, který sám sebe označuje za Amora, několik posledních let tráví tím, že osamělým obyvatelům velkoměsta slouží jako dohazovač. Ve svém taxíku už zprostředkoval přes 70 schůzek. 19 párům jejich vztah vydržel už déle než rok. Ibrahím plánuje, že ve čtvrtek svůj taxík vyzdobí červenými a rudými srdci a růžičkami.

"Už jsem zorganizoval tolik schůzek a dává mi to opravdu dobrý pocit. Dosud jsem neměl jedinou stížnost," říká. Své "zprostředkovatelské" služby taxikář nabízí svým klientům, které ohodnotí podle odposlouchaného hovoru, anebo jim sám položí několik otázek. Pak asistuje u výměny telefonních čísel nebo emailových adres. Chce poznat, zda dotyčný skutečně někoho hledá, anebo je to pro něho jen hra.

"Pokud si chcete hrát, tak na to zapomeňte," uvádí Ibrahím. Jeden z jeho klientů, Martin Karamon, vypráví, že přes Amorovu taxikářskou službu s úspěchem našel opravdový milostný vztah. Skončil po šesti měsících, ale kontakt na taxikáře si ponechal. "Možná bych měl do jeho taxíku znovu nasednout, protože jsem se právě rozešel s přítelkyní," říká sedmatřicetiletý Karamon.