Hlavní obsah
Jan Lipavský (Piráti) Foto: Česká pirátská strana

Jan Lipavský

Člen České pirátské strany, kde zastává pozici člena republikového výboru a zahraničního odboru. V říjnových volbách 2017 do Poslanecké sněmovny byl zvolen poslancem.

Jan Lipavský (Piráti) Foto: Česká pirátská strana
Jan Lipavský

Jan Lipavský se narodil 2. července 1985. Studoval teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, absolvoval dvousemestrální pobyt na University of Kent v rámci studijního programu ERASMUS.

Pracoval ve společnostech McKinsey & Company, Euro RSCG, ZOOT, Total Solutions a Moro Systems. Postupně se vypracoval na analytika a manažera projektů v oblasti informačních technologií v bankovnictví, také má praktické zkušenosti s marketingem.

Od roku 2015 je členem Pirátů. Zde zastává pozici člena republikového výboru, volebního výboru a zahraničního odboru. V roce 2017 byl za Piráty zvolen poslancem.

Mezi jeho hlavní oblasti zájmu patří mezinárodní politika, Evropská politika a otázky bezpečnosti. Žije v Praze 6. Se svou partnerkou vychovává dceru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků