Hlavní obsah
Gabriela Hubáčková Foto: Poslanecká sněmovna ČR, Novinky

Gabriela Hubáčková

Pracovala jako učitelka i asistentka poslance Josefa Šenfelda. Byla zastupitelkou městského obvodu Ústí nad Labem-Střekov a zasedala v dolní komoře Parlamentu ČR za KSČM.

Gabriela Hubáčková Foto: Poslanecká sněmovna ČR, Novinky
Gabriela Hubáčková

Gabriela Hubáčková má za sebou zkušenosti z pozice asistentky poslance Josefa Šenfelda a z povolání učitelky. Na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně studuje obor sociální pedagogika.

V  letech 2006-2010 byla v zastupitelstvu městského obvodu Ústí nad Labem-Střekov. Je členkou Levicového klubu žen, jehož ústecké krajské rady je předsedkyní. Rovněž působí v Asociaci turistických oddílů mládeže.

Jako nestraník byla v roce 2010 zvolena z třetího místa ústecké kandidátní listiny KSČM. Jako poslankyně působila do srpna 2013. V říjnu 2013 byla opět zvolena a svůj post zastávala do října 2017. Zasedala ve výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj, ve výboru pro zdravotnictví a ve stálé komisi pro rodinu a rovné příležitosti.

Hubáčková má dvě děti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků