Mirek Topolánek, 15. 5. 1956 předseda vlády

Petr Nečas, 19. 11. 1964 místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí

Ivan Langer, 1. 1. 1967 ministr vnitra a ministr informatiky

Alexandr Vondra, 17. 8. 1961 ministr zahraničních věcí

Jiří Šedivý, 20. 8. 1963 ministr obrany

Vlastimil Tlustý, 19. 9. 1955 ministr financí 

Jiří Pospíšil, 24. 11. 1975 ministr spravedlnosti

Aleš Řebíček, 14. 4. 1967 ministr dopravy 

Martin Říman, 11. 5. 1961 ministr průmyslu a obchodu 

Milena Vicenová, 12. 8. 1955 ministryně zemědělství 

Tomáš Julínek, 7. 11. 1956 ministr zdravotnictví

Miroslava Kopicová, 3. 10. 1951 ministryně školství, mládeže a tělovýchovy

Petr Jan Kalaš, 17. 2. 1940 ministr životního prostředí 

Martin Štěpánek, 11. 1. 1947  ministr  kultury

Petr Gandalovič, 15. 8. 1964 ministr pro místní rozvoj