Vlastimil Horváth

1. Oblíbených rockových kapel mám víc, ale když se nad tím zamyslím, tak nejblíž mi je skupina Bon Jovi. Na jejich muzice jsem totiž vyrostl. Navíc nejenže slavila úspěchy v osmdesátých letech, Bon Jovi strašně frčí i dnes. Mají prostě dobré písničky.

2. Když jsem poprvé slyšel zpívat Martinu Balogovou, byl jsem úplně ohromený. Je hotová zpěvačka, dostala mě precizností a suverenitou. Pak se ale k Martině u mě přidala i Aneta. Na té se mi líbilo, že ač má nízký věk, působí vyspěle a to i ve svém hlasovém projevu.

Tip Práva: 70%

Gabriela Al Dhábba

1. Nejraději mám skupinu Aerosmith. Hodně mě ovlivnila písnička I Don"t Want To Miss A Think, kterou natočili k filmu Armaggedon. Mimochodem ten film se mi velmi líbil. Podle mě je Aerosmith "největší rocková kapela".

2. Na loňská kola jsem se nedívala pravidelně, ale nejvíc jsem fandila určitě Anetě Langerové. Oslnila mě nejen svým hlasem, ale často i výběrem písniček, kterými se během finálových večerů prezentovala.

Tip Práva: 80%

Michal Hudček

1. Tak u mě je to jednoznačně britská skupina Queen, to už jsem několikrát říkal a zpíval jsem také její písničku. Mají perfektní, krásné písničky. Dostává mě jejich harmonie, naprosto úžasné sbory, prostě všechno.

2. Ze všech nejvíc jsem fandil Anetě Langerové, líbila se mi ale i Šárka Vaňková. Z kluků jsem pak fandil Petru Poláčkovi, který je můj kamarád, ale vypadl bohužel jako jeden z prvních, a pak také Tomáši Savkovi.

Tip Práva: 70%

Ali Amiri

1. Oslovuje mě kapela Chinaski. Líbí se mi všechny její písničky. Je to takový živý rock, který se mi líbí. Pak mám ještě rád skupinu Lucie, ale některé její písně jsou pro mě příliš těžké na zpívání. David Koller má jiný hlas než já, možná i pro rock silnější.

2. Loňskou SuperStar jsem sledoval pravidelně a fandil jsem Anetě Langerové. Myslím si, že má nádherný hlas a hlavně, i když ji osobně neznám, je to podle mě normální holka, která si na nic nehraje. To oceňuji.

Tip Práva: 50%

Petr Bende

1. V pěti letech jsem začínal na Kissácích, když jsem od táty dostal jejich bigbítovou kazetu. Mám rád ještě Guns "n" Roses a Ozzyho Osbourna. Je jich moc, nerad bych někoho opomenul. Mám rád, když jsou v rocku melodické zpěvové fráze a dobře vymyšlené aranže.

2. Anetě, líbila se mi svojí osobitostí. Stála si za vlastními věcmi, šla si za svou muzikou a nenechala se sebou větším způsobem hnout. Ještě se mi líbila Martina Balogová kvůli hlasovému fondu, který má na české poměry nezaměnitelný.

Tip Práva: 60%