Jaké bylo nedělní finálové kolo?

Byla jsem od rána plná energie a moc jsem se těšila na večer, protože se mi při zkouškách zpívalo s big bandem naprosto skvěle. Šla jsem na pódium s tím, že si to užiju. Nevím, jak můj výkon vypadal v televizi, ale já z něho měla dobrý pocit.

Pustila jste se do křížku s porotkyní Osvaldovou. Proč?

Protože řekla věc, která mě naštvala. Tvrdila, že nevím, o čem zpívám, a že je ta písnička smutná. To není vůbec pravda. Přeložila jsem si text a věděla jsem přesně, o čem zpívám. Kdyby mi řekla cokoli ke zpěvu, beru to. Ale tohle mě vytočilo. Ještě jsem se docela držela.

Neublížil vám tenhle atak v očích diváků?

Je to možné, ale neřeším to. V tu chvíli jsem to cítila jako křivdu a chtěla jsem se bránit. Přišlo mi, že paní Osvaldová text té písničky vůbec nezná. 

Kdy jste začala tušit, že vypadnete?

Říkala jsem si, že to byl velmi pestrý večer a že bych klidně mohla vypadnout i já. Když jsem si sedla na "sedačku smrti" vedle Gáby, věděla jsem, že je řada na mně.

To jste ale ještě netušila, že je to "sedačka smrti". Moderátoři to oznámili až posléze.

To nehrálo roli. Věděla jsem to, takže když to prozradili, vůbec mě to nezaskočilo. Na jednu stranu jsem byla ráda, že to mám za sebou.

A na druhou stranu?

Mrzelo mě to, protože jsem se už dostala dost daleko a měla jsem vybudovaný vztah k lidem, kteří se na tom všem podíleli.

Proč letos každý, kdo vypadne, tvrdí, že je rád, že to má za sebou?

Kdo vypadne, musí si strašně oddechnout. Je to velice náročné. A možná je to tak trochu obrana. Co jiného říct na to, že jste vypadli v soutěži, ve které jde o dost?

Ke komu z finalistů jste získala přátelský vztah?

Nejvíc jsem si porozuměla s Filipem Jankovičem. Když chceme, tak jsme oba cvoci, kteří si ze sebe dokážou udělat legraci. Máme také stejný druh humoru. Dobře jsem si porozuměla také s Petrem Bendem. Postoupil se mnou ze semifinále, znám ho tedy déle než ostatní. Je to výborný člověk. V podstatě jsme spolu o hudbě ani moc nemluvili.

Kdo by podle vás mohl soutěž vyhrát?

To je těžké. Řeknu jednoho a dalších pět mě bude nenávidět, že jsem neřekla je.

To máte mezi sebou tak špatné vztahy?

To ne, to byla nadsázka. Mně osobně se líbí hlasy Michala Hudčeka a Petra Bendeho.

Co budete dělat vy?

Dělám Státní konzervatoř v Praze. Pokud jde o muziku, nemám v plánu nic konkrétního. Ale chtěla bych samozřejmě vydat cédéčko.

Přišla už nějaká nabídka?

O tom nechci mluvit.

Je zajímavá?

Taková normální.