Podle Noskové má "fakt super hlas" Petr Bende, vítězem by se však měl stát Vlasta Horváth. "Moc bych mu to přála. On je ten, kdo opravdu zpívá od srdce a jeho zpěv mi něco dává," napsala vyřazená finalistka na webu soutěže. Několik dotazů se točilo kolem možného milostného vztahu s jedním soutěžícím Filipem Jankovičem. "Ne," napsala několikrát Nosková. V další z odpovědí nicméně napsala, že jeho a Kláru Zaňkovou má nejradši. Čtvrtá vyřazená dívka ze SuperStar v řadě navíc uvedla: "Kluka nemám."

V minulé SuperStar byla její favoritkou Veronika Zaňková, která však vypadla v prvním finálovém kole. V jedné z mnoha otázek rovněž odpověděla, že nejprve chce dodělat školu. "Je pro mě nejdůležitější a budu dělat projekt, na který přijdou lidi, které to bude zajímat," poodhalila ze svých příštích plánů. V létě chce s kapelou vyrazit na festivaly a dělat hudbu, která jí baví.

Vyřazení nebere jako prohru. "Je to dobrý pocit, že jsem se zúčastnila něčeho takového," napsala Nosková. Hodně pro ni znamená skutečnost, že se probojovala mezi devět finalistů. Řada dotazů se týkala i autogramů. Na ty jednoduše Nosková odpovídala, ať si o něj fanoušci napíší na její email.