O sestře však Klára mluvit nechce. Důvod je prostý: "Protože ji mám strašně ráda, ale nechci, aby nás pořád spojovaly. Ona má svou kariéru a každé takové spojení škodí jí i mně. Nerada bych jí ublížila."

Letos se většinou prosazují starší interpreti, což Zaňková chápe: Pro diváky přitažlivější vidět vyzrálého člověka, který je zkušenější, má něco za sebou a celkově, i myšlenkově, je vyzrálejší." Sama však věk nepovažuje za handicap a věří, že rozhodující jsou stále pěvecké výkony. Plyne to i ze slov, jimiž komentovala svůj postup do finále: "Doufám, že je to proto, jak jsem zazpívala a jak jsem působila. V podmínkách, jaké tam byly a při obrovské nervozitě, kterou jsem cítila, jsem, myslím, podala dobrý výkon."

Zaňková se také domnívá, že i letošní ročník nabídl zajímavé interprety: "Podle mě tam osobnosti jsou, třeba Adam Valášek, který mě svým humorem úplně uchvátil. Skvělý člověk je i Matouš Kubáček, jenž také nezkazí žádnou legraci. Podle mě by se to ale s hledáním osobností nemělo tak přehánět, protože to některé soutěžící nutí k tomu, aby se chovali nepřirozeně, jako komici a srandovní blbečkové. Je mi sympatičtější, když člověk není extra osobnost, ale umí dobře zpívat. A takoví lidé v soutěži jsou."

Soutěži Česko hledá SuperStar se podrobně věnuje sobotní příloha Práva Styl, kde budou otištěny i rozhovory s postupujícími i přehled dalších semifinalistů.