"Strašně se na narození syna těším. Mám velkou radost a s manželkou prožíváme krásné okamžiky. Uvažujeme, že mu dáme jméno Patrik, ale zatím nejsme úplně rozhodnuti. V tuto chvíli to pro nás ani není důležité. Ze všeho nejvíc si přeji, aby všechno dopadlo dobře a miminko i moje žena byli v pořádku," řekl Ivan Langer.  

Valentýn tradicí

Rodina je v poslancově životě na prvním místě. S manželkou Markétou prožívá velmi citlivý a krásný vztah, a tak není divu, že letos bude Ivan Langer vybírat dárek k svátku zamilovaných obzvlášť pečlivě.

"Svatý Valentýn se už v naší rodině stal tradicí a s manželkou jej oslavujeme každoročně. Vždy vymyslím malé překvapení, například v podobě dobré večeře v příjemné restauraci. Letos zatím dárek vybraný nemám, ale určitě pro manželku najdu hezkou drobnost," usmál se místopředseda ODS.

Narození dcerky prožíval Ivan Langer velmi intenzivně. Byl po boku své choti v olomoucké porodnici, osobně vybíral kočárek, pocity novopečeného otce shrnul do úspěšné knihy Deník prvorodícího muže.