"Velká Amerika je skutečně kouzelné místo. Bohužel, zrovna když jsme k ní přijeli, tak se tam zabil další člověk. Parta mladých lidí se chtěla sešplhat dolů bez jakéhokoliv jištění a dopadlo to špatně. Nechápu, jak někdo takhle může riskovat život. Lom je nepřístupný, a tak tam prostě nejdu," vrtí hlavou zpěvačka, která si v těchto dnech užívá zaslouženou dovolenou.

"Konečně máme s manželem volno. Dcerka je na letním táboře, tak chodíme na procházky, povídáme si s přáteli, jezdíme do přírody a je nám báječně. Po celoročním maratónu, který mám za sebou, jsem už dovolenou potřebovala jako koza drbání. Už v září ale na mě zpravidla přijde absťák a začnu psát muziku k novým písničkám," řekla první dáma české country.

Společenské párty nevyhledává

Přestože je Věra Martinová velmi společenským člověkem, bedlivě si chrání nejen své soukromí, ale i celé rodiny. Odmítá pozvánky na nejrůznější večírky a svou účast na každé společenské akci dlouho zvažuje.

"Necítím se na těchto akcích dobře. Nemám to ráda a navíc si myslím, že moje fotografie v bulvárních časopisech mi stejně k větší popularitě nepomohou. Umělec by se měl proslavit výkonem ve své branži. Nikoliv tím, že dělá průšvihy a umělé skandály," řekla zpěvačka.