Co pro vás znamená irská hudba?

Miluji ji, jsem už léta jejím příznivcem, i když neposlouchám jen ji, ale i jiné styly. Poslední léta jsem ji poslouchal méně a film mi umožnil se k ní více vrátit. Natáčet tento film mě bavilo také proto, že jsem se potkal s řadou velmi dobrých hudebníků, kteří hrají hudbu, jež se mi líbí.

Jaká se vám spolupracovalo s členkou populární sourozenské skupiny Corrs Andreou Corr, která ve filmu hraje?

Ona je skvělá, znám ji už řadu let, protože ona hrála ve starším filmu Commitments. Představovala tam jednu z mých dcer, protože já jsem měl ve filmu celou řadu dětí. Od té doby ji znám a od té doby, když se potkáváme na letišti, tak se vždycky vřele zdravíme. Proto mne velmi těšilo, že jsme s Andreou mohl zase strávit delší čas.

Co pro vás znamená účastnit se karlovarského festivalu?

Velmi se těším a jsem šťastný, že na něj jedu, protože jsem o něm hodně slyšel. Stejně jako o sansebastianském o něm lidé hodně hovoří, říkají, že jsou to dva nejzajímavější. Vary mají dobrou reputaci, dobrý výběr filmů a dobré diváky, kteří filmu rozumí. Je to trochu jako v Torontu, protože se festivalu neúčastní jen lidé z branže, a to je dobré, protože se dočkáte zpětné vazby od diváků. Reakce lidí z branže  může být zavádějící.