Hlavní obsah
Bohatství se může ukrývat všude – třeba i v podzimním listí. Foto: Profimedia.cz

Nevyděláváte velké peníze? Chybí vám kuráž na dostatečně bizarní nápad

Pokud láteříte nad tím, že máte hluboko do kapsy, možná by stálo za to zamyslet se, co děláte špatně. V dnešním světě se totiž prodává bez nadsázky všechno. Nevěříte? Jedna americká firma teď začala prodávat trio podzimních listů za „krásných” 20 dolarů, tedy bezmála 500 korun. Stále nevěříte, že i na sebevětší hloupost se může najít dostatek kupců?

Bohatství se může ukrývat všude – třeba i v podzimním listí. Foto: Profimedia.cz
Nevyděláváte velké peníze? Chybí vám kuráž na dostatečně bizarní nápad

Zástupci firmy tvrdí, že jejich lidé doslova chodí cestou necestou ve snaze najít ideální selekci listů po území státu Nová Anglie. Každé balení má obsahovat vybalancované barvy – červenou, žlutou a zelenou, případně jsou všechny listy vícebarevné.

Podnikání si založil 27letý občan městečka Somerville Kyle Waring. Pokud by vás to zajímalo, tak svůj web spustil v úterý a během prvních 24 hodin obdržel více než 75 objednávek. Ano, matematiku asi zvládnete. S bezmála nulovými náklady vydělal za jeden den v přepočtu několik desítek tisíc korun.

Listy konzervuje

Skutečností je, že Waring není v obdobném podnikání s „ročními obdobími” žádným nováčkem. Stojí totiž i za firmou, která lidem posílá sníh. Podnikání s opadaným listím si už ale teď pochvaluje.

Ale abyste neměli pocit, že listy pouze sebere, zabalí a pošle, tak se o jejich příjemné vzezření stará tak, že je zakonzervuje. Na tři dny je namočí do speciální tekutiny a následně je nechá tři dny sušit. A pak? Hurá do krabiček a expedovat směrem k zákazníkům, kteří za ně štědře zaplatili. No není to jednoduché?

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků