Hospodský Joseph Ryan nechal upravit ruku tak, aby při manipulaci s pivními lahvemi nedocházelo k jejich otřesům. Sám říká, že tím posouvá hranice v konzumaci piva. Připouští však, že v Japonsku vyrobený stroj, který nabízí 40 různých piv od britských až po americké, vyvolává mezi zákazníky různé reakce.

Někteří hosté jej vysloveně nenávidí, jiní jej vítají, ale hlavně a především se vedou bouřlivé diskuse. Jsou i takoví, kteří ocení, že nikde jinde podobný automat neviděli, a navíc piva, která automat nabízí, jsou jinde za barem obvykle těžko k dostání. A pak jsou tu samozřejmě i jeho nadšení fanoušci.

Personál by za stroje nevyměnil

Jednatřicetiletý Ryan potvrdil, že by svůj personál za stroje nikdy nevyměnil. Na otázku, jak uhlídá, aby automat nezneužili nezletilí zákazníci, odpověděl, že s tím neměli nikdy problém. Zaměstnanci hospody jsou dobře vyškoleni a navíc je po většinu času přítomna i ochranka, která si toto případně ohlídá.

Ryan věří, že je majitelem jediného takového pivního automatu ve Velké Británii, a dost možná i na světě. A jak dostal nápad něco takového do svého podniku zavést? Při popíjení piva, jak jinak...