Hlavní obsah
 

Stingova žena Trudie Stylerová uvedla ve Varech svůj debut

Herečka, producentka a také režisérka Trudie Stylerová uvedla v pátek odpoledne v Městském divadle v Karlových Varech svou celovečerní režijní prvotinu, snímek Obludárium. Na festivalu byl promítán v sekci Jiný pohled.

 
Stingova žena Trudie Stylerová uvedla ve Varech svůj debut

Stylerová, jež je manželkou zpěváka Stinga, sáhla po námětu spadajícího do tzv. Coming of age (přechod, často komplikovaný, teenagerů z dětství do dospělosti - pozn.) a zpracovala příběh kluka Billyho, který je spolužáky ‚trestán‘ za svou jinakost spočívající mimo jiné v extravagantním oblékání. Billy ale za svou jedinečnost bojuje a nehodlá se vzdát.

„Děkuji moc za velmi vřelé přijetí a děkuji, že jste se dnes přišli podívat na film Obludárium, který, jak doufám, se vám bude líbit,“ řekla Stylerová.

Jí samotné se velmi líbilo karlovarské divadlo, byla jím unešená.

Z karlovarského divadla byla Stylerová unešená.

Foto: Petr Horník, Právo

„Je to tu nádherné, jsem poctěná, že tu mohu být,“ uvedla a poslední ze tří projekcí tohoto filmu na karlovarském festivalu zhlédla spolu s diváky.

Trudie Stylerová začala kariéru jako divadelní a filmová herečka, od devadesátých let se věnuje produkci. Svůj celovečerní režijní debut Obludárium představila na letošním Berlinale.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků