„Divadelní představení pro děti nabízíme po dobu festivalu každý den od 16 hodin,“ uvedl Libor Balák, šéf Karlovarského hudebního divadla, které Letní scénu pod Chebským mostem organizuje. Podle Baláka mají divadelní vystoupení vysokou úroveň.

„Představení pro děti připravili mimo jiné i hostující divadelní soubory, jako jsou například divadlo Rolnička nebo divadlo Matěje Kopeckého z Prahy, což je opravdová tuzemská špička,“ uvedl Balák s tím, že dětská představení bývají plná diváků.

„Vstupné se pohybuje mezi 30 až 40 korunami, ale majitelé festivalových pasů mají vstup zdarma,“ uvedl Balák.

Pro příznivce tvrdé hudby pořádá letní scéna každý večer od osmi hodin rockové koncerty.

„Pečlivě jsme vybírali kapely, abychom nabídli opravdu to nejlepší,“ uvedl Balák. Vstupné na akce je přitom lidové. V pátek se chystá vystoupení kapely Kryštůfek Robin a v sobotu na závěr festivalu karlovarská legenda Fish, Flash Field & Henry Dollar.

„Výhodou naší scény pod Chebským mostem je, že člověk je vlastně venku, ale přitom pod střechou. Bouřky, které letos festival doprovází, nás ani diváky proto nepřekvapí,“ dodal.

Pod Chebským mostem je postaráno i o občerstvení. U vstupu stojí stánek, kde se čepuje krušovické pivo a je k mání třeba párek v rohlíku.