To samé se už nepodaří u filmu uváděného při zakončení MFF, kterým bude Půlnoc v Paříži. Na druhém uvedení se pořadatelé MFF nedohodli s distributorem, řekl ve středu novinářům prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška.

O závěrečnou projekci v letním kině ale návštěvníci MFF nepřijdou. Dokonce rozhodnou sami o tom, jaký snímek se tady bude 9. července, kdy festival končí, promítat. Projekt zvaný Film s překvapením vzejde právě z hlasování diváků.

Podle Bartošky se v letním kině bude hrát snímek, jenž dostane nejvíce bodů a bude splňovat technický formát, aby se tam dal promítat. "Festivalu často nepřeje počasí. Už kvůli krásnému letnímu kinu doufáme, že to tak letos nebude," dodal Bartoška.

Vstupenky od čtvrtka

Vstupenky na filmové projekce se v Karlových Varech začnou prodávat ve čtvrtek. K dispozici je 24 pokladen. Nejvíc opět v hotelu Thermal, dvě kasy budou k dispozici u Grandhotelu Pupp. Ve čtvrtek v 09:00 začne prodej lístků na projekce ve všech pokladnách Thermalu, kromě venkovních pokladen. Otevřeny budou až do 22:00.

V dalších dnech, kdy už budou lístky prodávat všechny kasy, bude otevřeno do půlnoci. Výjimkou budou venkovní pokladny u Thermalu a u Puppu, které zavřou vždy ve 22:00.