Pro tuto výjimečnou příležitost je připravena speciální rozšířená koncertní verze Vivaldianna. Na jevišti vedle Jaroslava Svěceného a Michala Dvořáka nebude chybět Radim Hladík s kapelou Blue Effect, zpěvačka Lenka Nová a MC Henry D, bolívijští indiáni z kapely Ritmo Latino a hráč na didgeridoo Aleš Doležálek. O hudební doprovod se postará osvědčená sestava s kytaristou Jirkou Janouchem, bubeníkem Tomášem Waschingerem a smyčcovým Melody Quartettem.

Vivaldianno má na svém kontě multiplatinovou desku, vyprodané koncertní turné po českých městech, jehož pokračování se chystá na podzim, a úspěšné DVD.

Přitom vzniklo jako hudební experiment, jak potvrzuje Michal Dvořák: „Vivaldi je asi „nejlidovější“ z klasiků, měli jsme chuť jeho notoricky známé skladby upravit, umocnit zážitek z klasiky, přizpůsobit jí moderní době. Hudební experiment nakonec přerostl v úspěšné pódiové představení.“

„Jsem především interpret klasické hudby, tedy z velké části skladeb, které vznikly v dávné či nedávné minulosti. Vivaldianno je ale pro mne nadčasovým projektem, který propojuje minulost se současností a vytváří most lidem všech generací, kteří si cestu ke klasice teprve hledají,“ dodává k projektu, který se 6. srpna  představí návštěvníkům Sázavafestu, Jaroslav Svěcený.