Hlavní obsah
Ant-Man se umí zmenšit natolik, že ho unese mravenec. Foto: Profimedia.cz

ŽEBŘÍČEK: Nejvíce diváků v kinech posbíral nejmenší komiksový hrdina Ant-Man

Prodloužený letní víkend poskytl k návštěvě kina více volného času. Diváci, kteří zrovna neměli namířeno na karlovarský filmový festival, se nejvíce hrnuli na návrat Ant-Mana. Komiksový hrdina ukořistil 45 809 prodaných vstupenek.

Ant-Man se umí zmenšit natolik, že ho unese mravenec. Foto: Profimedia.cz
ŽEBŘÍČEK: Nejvíce diváků v kinech posbíral nejmenší komiksový hrdina Ant-Man

Herec Paul Rudd se jako Ant-Man v kinech poprvé objevil v roce 2015. V pokračování mu dělá společnost jeho parťačka Wasp, která stejně jako on dokáže měnit velikost na úroveň hmyzu. Snímek Ant-Man a Wasp zaznamenal slušnou návštěvnost, ale k letošním komiksovým trhákům z Marvelu Black Panther a Avengers: Infinity War se nepřiblížil. I tak ovšem suverénně vévodí žebříčku víkendových tržeb.

Ant-Man a jeho mravenčí armáda z první pozice sesadili dinosaury, kteří ji ovládali dva předchozí týdny. Film Jurský svět: Zánik říše skončil druhý. Celkem už jej v českých kinech vidělo téměř 300 tisíc lidí, kteří na filmu ocenili především digitální triky.

Třetím nejnavštěvovanějším titulem bylo nejnovější pokračování série o drastickém vyřizování účtů během noci, kdy jsou legalizovány vraždy. Film se sice jmenuje První očista, ale jde již o čtvrtý díl projektu, který diváky stále neomrzel.

Cestu do kina měly i děti. Třetí Hotel Transylvánie s podtitulem Příšerózní dovolená byl čtvrtý, přestože oficiální distribuční premiéru má až tento týden.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
-
Ant-Man a Wasp
45 809
2.
1.Jurský svět: Zánik říše
24 909
3.
-
První očista
  9 602
4.
-
Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
  7 224
5.
3.
Jsem božská
  6 825
6.
2.Escobar
  6 729
7.
127.Manžel na zkoušku
  5 805
8.
-Než přišla bouře
  5 685
9.
4.Příšerky z vesmíru
  3 889
10.
6.Pat a Mat znovu v akci
  2 609
Zdroj: Unie filmových distributorů
Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků