Hlavní obsah

V USA chtěli starším lidem zakázat koncert Rolling Stones

Naprosto neuvěřitelné opatření vymysleli organizátoři vystoupení legendární rockové skupiny Rolling Stones, které se uskuteční o přestávce finále Super Bowl (liga amerického fotbalu) 5. února v Detroitu. Fanouškům nad 45 let bylo řečeno, že nesmí tancovat v tzv. kotli, čili přímo před pódiem, protože by to nezvládli.

V USA chtěli starším lidem zakázat koncert Rolling Stones

Původně fanouškům řekli, že nebudou smět v průběhu koncertu na plochu těsně pod podium, kde bude taneční parket, protože organizátoři "považují tanec při představení za příliš náročný pro starší návštěvníky".

Kritikové ale upozornili na to, že podle organizátorů jsou vlastně sami slavní rockeři, jimž je dohromady 246 let, příliš staří na své vlastní vystoupení, a pořadatelé nakonec pod jejich tlakem bizarní opatření zrušili.

Rolling Stones kvůli zápasu Super Bowlu přeruší své severoamerické turné, na němž propagují své nejnovější album A Bigger Bang. Přímý přenos finále Super Bowl patří tradičně k nejsledovanějším televizním programům. Poslední ročník přilákal ve Spojených státech k obrazovkám 133 miliónů diváků, zápas na celém světě sleduje až miliarda fanoušků.

V Brně mohou na Stones všichni

Podobný nesmysl určitě nehrozí na brněnském koncertě Rolling Stones, který se bude konat 16. června 2006 na brněnském výstavišti. Předpokládá se, že příjde asi 50 000 diváků a velká část bude určitě nad 45 let.

Lístky nebudou nejlevnější, základní cena je 995 korun, ale ti, kdo chtějí být blízko svých idolů, tedy před pódiem, zaplatí 2495 korun. Předprodej začal 12. prosince. Poslední album "stounů" se jmenuje A Bigger Bang [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků