Hlavní obsah
Mňága a Žďorp Foto: Mňága a Žďorp

V Lucerně vystoupí Mňága a Žďorp

Pražský Lucerna Music Bar patří mezi nejoblíbenější místa kapely Mňága a Ždorp z Vlašského Meziříčí. Skupina, která úspěšně funguje na české hudební scéně desítky let, se do Lucerny vrací hned několikrát do roka, svůj zatím poslední koncert naplánovala na čtvrteční večer.

Mňága a Žďorp Foto: Mňága a Žďorp
V Lucerně vystoupí Mňága a Žďorp

Písně, které skupina v čele se zpěvákem Petrem Fialou začne od 21. hodiny hrát, mohli přes sociální sítě vybírat sami fanoušci.

Lze tedy předpokládat, že na koncertě zazní většina největších hitů kapely, která se celorepublikově proslavila už svou první deskou Made in Valmez vydanou v roce 1991. Některé písně z této prvotiny už řadu let patří do zlatého fondu české hudební scény, ať už jde o nejhranější rádiovou skladbu Hodinový hotel, či věci Výhledově, Ne, teď ne! anebo song, podle něhož se jmenuje celé album, tedy Made in Valmez.

Poslední ze zmiňovaných tradičně uzavírá velmi živé a ve skvělé atmosféře probíhající koncerty Mňágy. Ty, které kapela odehrála v Lucerně, patří v posledních letech mezi nejlepší.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků