Hlavní obsah

TV tipy a chyby: Černí baroni, Polívka, Když si Chuck bral Larryho

V televizním programu na víkend najdeme komedie Černí baroni a Když si Chuck bral Larryho nebo tradiční Manéž Bolka Polívky s mnoha zajímavými hosty.

TV tipy a chyby: Černí baroni, Polívka, Když si Chuck bral Larryho

 

Černí baroni

Legendární komedie Černí baroni baví diváky už téměř dvacet let. Ve svých rolích přímo září významní herci jako Landovský, Vetchý, Dvořák, Poloczek a v neposlední řadě Donutil alias „Tronda“. Z filmu pochází řada zlidovělých hlášek jako „Čo bolo, to bolo“ a „Mám takovou kontrolní otázečku“. Humorný pohled na málo humornou dobu 50. let.

Ne 20.50 Nova

Když si Chuck bral Larryho

Scenárista Alexander Payne napsal komedii o přátelství mezi dvěma chlapy (Adam Sandler a Kevin James), kteří nejsou gayové, ale zato registrovaní partneři na život a na smrt. Kvůli pojistce totiž předstírají, že žijí v jedné domácnosti. Úředník (Steve Buscemi) jim ale nevěří a začne se v problému vrtat. Nezbývá, než si najmout sexy právničku (Jessica Bielová).

So 20.00 Prima

Manéž Bolka Polívky

Tradiční pořad Bolka Polívky uvítá polské smyčcové kvarteto MozArt group s hudebním kabaretem a klaunerií, hudební skupinu Mako!Mako, akrobatické duo Dea Men (Petr Horníček a Zdeněk Moravec), herce Marka Daniela a další.

So 20.00 ČT1

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků