Hlavní obsah
 

Skupina Jelen pozvala na podzimní turné Míšu Tučnou

Skupina Jelen má za sebou první vystoupení letošní festivalové sezóny. O prázdninách ji čeká osm zastávek na festivalu Hrady CZ a dalších asi třicet v Čechách i na Slovensku. Nachystala už také podzimní turné. Přizvala si na ně speciálního hosta Míšu Tučnou, dceru legendy české country Michala Tučného.

 
Skupina Jelen pozvala na podzimní turné Míšu Tučnou

Frontman kapely Jindra Polák k tomu říká: „Stodola Michala Tučného byl první festival, na kterém jsme kdy hráli. Když jsme se dozvěděli, že po patnácti letech existence skončila, zamrzelo nás to. S konečnou platností jsme si uvědomili, jakého jsme měli v Michalovi úžasného předchůdce, a jak silně ho vnímáme jako jeden z lokálních kořenů naší muziky. On pro náš oblíbený žánr udělal nejvíc.“

Letošní Jelen Tour 2018 tedy zahrají na počest Michala Tučného. „A přizvali jsme k tomu i naši kamarádku Míšu Tučnou. Na koncertech zazní Jelení písničky i skladby Míšina táty,“ dodal.

Koncertní turné začne 16. listopadu v Herálci a bude pokračovat přes Most (17. 11.), Hradec Králové (21. 11.), Olomouc (22. 11.), Liberec (24. 11.), Třebíč (30. 11.), Český Těšín (9. 12.), Brno (10. 12.) a skončí v Praze (15. 12.).

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků