Hlavní obsah

Nový režisér pro příběh Hugha Hefnera, největšího nemravy všech dob

V dohledné době bude natočen a uveden film o jedné z nejkontroverznějších osobností mediálního světa, multimilionáři a zakladateli časopisu Playboy Hughu Hefnerovi. Původně ho měl režírovat slavný Oliver Stone, ale nakonec padla volba na režiséra X-men Bretta Ratnera, uvádí BBC.

Nový režisér pro příběh Hugha Hefnera, největšího nemravy všech dob

"Chci to ukázat všechno, od první orgie až po mrtvici, která ho v 80. letech skoro zabila," tvrdí Ratner. O zpracování kuriózního životního příběhu se už pokusilo mnoho lidí, připravoval se dokonce i muzikál. Sám Oliver Stone napsal několik návrhů scénáře, ale pak se rozhodl natočit film Jawbreaker o Usámovi bin Ládinovi a úkol definitivně připadl Ratnerovi.

Režisér, který dnes už 81letého starce označuje za "kmotra sexuální revoluce", navštívil jeho proslulé sídlo, aby s ním dohodl detaily. Zdůraznil, že Hefner svým časopisem pomáhal "v boji za občanská práva a svobodu slova a vzal do své show Jamese Browna v době, kdy se černošští umělci těžko dostávali do televize".

Hefner založil Playboy v roce 1953 a udělal z něj nejrozšířenější pánský časopis na světě. Postupně vybudoval impérium obsahující i televizi, Playboy kluby či kasína. 

Má pověst nenapravitelného zvrhlíka, ale v jednom období svého života se obrátil k víře a žil rodinným životem. Nakonec se ovšem vrátil ke starému  životnímu stylu a dodnes vymetá večírky se svou armádou placených společnic.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků