Hlavní obsah
Nová CD Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová CD - Sting, Duffy, Beyonce i Daniel Landa

Tento týden se na pultech obchodů s hudbou sešlo několik živých alb, z nichž bychom rádi upozornili na Stiga a jeho Live in Berlin nebo Beyonce s I Am... World Tour. Mimo to vychází nová deska zpěvačky Duffy.

Nová CD Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová CD - Sting, Duffy, Beyonce i Daniel Landa

 

Black Eyed Peas: Beginning

The Black Eyed Peas jsou po necelém roce zpět s novým studiovým albem The Beginning. Frontman will.i.am k novince řekl: „The Beginning je symbolikou pro příjem nových technologií jako je rozšíření reality, 3D a 360° videí. Zároveň je tahle deska i o odvaze experimentovat, vzít staré songy, které máme rádi z minulosti a přidat jim nový, bláznivý beat.“

Nová deska se k fanouškům dostane hned v několika formátech. Ve standardní podobě na CD a též jako deluxe verze na CD, která bude obohacena o tři bonusové písně, nebo jako combo obsahující dva disky - album The Beginning a nosič s názvem The Best Of The E.N.D. Za první singl byla vybrána hodně taneční záležitost, singl s názvem The Time (The Dirty Bit).

Universal Music

 

Duffy: Endessly

Britská zpěvačka Duffy vydává své druhé studiové album Endlessly, na kterém pracovala převážně s legendárním Albertem Hammondem, který se podílel na desce nejen jako autor, ale dohlížel na album též z pozice producenta.

Desce předcházel pilotní singl Well, Well, Well, skladba s typickými retro aspekty, které známe z dosavadních hitů charismatické zpěvačky, je tentokrát doplněna jedinečnou rytmickou sekcí, kterou nahrála hip-hopová kapela The Roots.

Universal Music

 

Sting: Live in Berlin

Jedinečný hudebník Sting se aktuálně nachází na světovém turné k desce Symphonicities, kde ho doprovází na pódiu symfonický orchestr. Turné se nevyhnulo ani Praze, kde Sting společně s Royal Philharmonic Concert Orchestra představil novou úpravu jak svých největších hitů, tak i těch, které hrál s The Police.

Album Live In Berlin zachycuje Stingovo nedávné vystoupení v německé metropoli. Na CD najdete šestnáct písní ze zmíněného koncertu, na DVD pak najdete úplný setlist tohoto koncertu. Kompletní koncertní záznam přinese i formát Blu-ray.

Universal Music

 

Daniel Landa: Tacho

Začátkem prosince vstoupí do kin je černá komedie Mirjam Landy Tacho. Hlavní roli úspěšného automobilového závodníka Alexe hraje Daniel Landa, který je i autorem celého soundtracku, jenž kombinuje scénickou hudbu i nové písně.

Film vypráví o osudovém vztahu dvou lidí a jejich životním závodu. V atraktivním prostředí automobilové rallye není nouze o napětí, adrenalin, silné motory a touhu po vítězství, ale také o řadu tragikomických situací. V dalších rolích se představí Olga Lounová, Rudolf Hrušínský, Rudolf Hrušínský ml. a další.

EMI

 

Beyonce: I Am... World Tour

Zpěvačka Beyonce strávila na turné I Am... téměř rok. Během něho navštívila šest kontinentů, na kterých její koncerty shlédlo přes 1,1 milionu fanoušků. To nejlepší z celého turné zpěvačka zařadila na živé záznamy, které vycházejí na DVD, Blu-Rayi a combu CD+DVD i s audio záznamem.


Není bez zajímavosti, že celý videozáznam produkovala, režírovala a sestříhala sama Beyoncé, takže na exkluzivních záběrech uvidíme z jejího pohledu, jak si jednotlivá vystoupení sama užívala. Nechybí ani dvacetiminutový dokument ze zákulisí. Jako hosté se představí Jay-Z a Kanye West.

Sony BMG

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků