Hlavní obsah

Nová CD - Kelly Clarkson, FruFru i Kopyto a Mňouk

Tento týden se na hudebních nosičích objevuje novinka Kelly Clarkson All I Ever Wanted, čerstvé album FruFru Až přiletí tučňák, nebo nové příhody postaviček Kopyta a Mňouka v podání Pavela Lišky a Tomáše Matonohy.

Nová CD - Kelly Clarkson, FruFru i Kopyto a Mňouk

 

Kelly Clarkson: All I Ever Wanted


Po kritiky oceňované, nicméně na hity chudé desce My December přichází Kelly Clarson s novinkou All I Ever Wanted, která je naopak hitovými melodiemi nadupaná po okraj.

Kelly je podepsána jako spoluautorka na šesti skladbách a ke spolupráci přizvala také hvězdný tým producentů a autorů Dr. Luke, Max Martin, Kara DioGuardi, Howard Benson, Ryan Tedder, Katy Perry a Sam Watters. Prvním singlem z alba je skladba My Life Would Suck Without You.

Sony/BMG

 

 

FruFru: Až přiletí tučňák 


Nové studiové album třebíčských FruFru s nezaměnitelným vokálem Venci Bartoše a jeho originálním pojetím rockové písničky se jmenuje Až přiletí tučňák. Kapela FruFru míchá hudební koktejl s názvuky worldmusic, taneční hudby a rocku s využitím kombinace sampleru a živých groovů.

Na novém albu kapela ubrala z rockové naštvanosti a přidala melodických motivů. Dvě křehké hostující zpěvačky Gabriela Vermelho a Dorota Bárová jen umocňují proměnu FruFru.

Indies Scope

 

 

Chris Cornell: Scream


Když se objevily zprávy o připravované třetí sólovce Chrise Cornella, ex zpěváka Soundgarden či Audioslave, byl přislíben i překvapivý zvuk. O tom mnohé napovědělo i jméno producenta  Timbalanda. Výsledkem jen pohodová symbióza rocku a r´n´b.

Z několika vydaných singlů, jako první to byl  Long Gone, dále  Watch Out, Ground Zero, Scream a poslední  Watch Out, si můžete udělat docela slušnou představu o této novince, kterou Cornell označuje za nejlepší ve své kariéře.

Universal Music

 

 

Pavel Liška, Tomáš Matonoha: Kopyto a Mňouk …další příhody


Dvojice populárních herců Pavel Liška a Tomáš Matonoha propůjčila již podruhé své hlasy dvojici hrdinů humoristické knihy Miloslava Švandrlíka. Příhody nerozlučných kamarádů a spolužáků ožívají ve formě zvukové nahrávky, ve které herci s komikou a vtipem namluvili všechny postavy příběhu.

Popron

 

 

Annie Lennox: The Annie Lennox Collection


Britská zpěvačka Annie Lennox působí na hudební scéně již neuvěřitelných šestadvacet let, buď jako členka průkopnických Eurythmics nebo coby sólová umělkyně. Za tu dobu se etablovala jako jedna z nejvýznačnějších umělkyň na poli pop music, o čemž svědčí i počty prodaných desek a nemalá sbírka nejrůznějších ocenění.

Nyní vydává rekapitulační album, na které zařadila i dvě nové skladby. Pattern Of My Life napsal Tome Chaplin z Keane a Shining Light je remake písně kapely Ash.

Sony/BMG

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků