Hlavní obsah

Nová alba: Paul McCartney, Tom Odell a Maella

V tomto týdnu se na trh dostávají pozoruhodné počiny od Paula McCartneyho, byť jde o jeho výběrové album, Toma Odella, který vydává svůj druhý počin, a naší zpěvačky Meally, jež přichází s prvním minialbem.

Nová alba: Paul McCartney, Tom Odell a Maella

Paul McCartney: Pure McCartney

Nová alba

Foto: Universal Music

Třiasedmdesátiletý bývalý člen skupiny Beatles předkládá svou nejrozsáhlejší kolekci hitů. Mapuje jeho veškeré sólové kroky, počínaje debutem z roku 1970, přes nejúspěšnější období v osmdesátých letech až po předělávku písničky My Valentine z roku 2012, skladbu Hope For The Future z roku 2014, která byla určena pro potřeby videohry, či loňský remix duetu Say Say Say s Michaelem Jacksonem.

 

Tom Odell: Wrong Cold

Nová alba

Foto: Sony Music

Druhé album úspěšného britského písničkáře. Odell se na něm dostává více k indie popu, patrné jsou i stopy elektroniky. Jeho doménou je ovšem i nadále nápaditá a přesvědčivě interpretovaná melodie.

 

Maella: It Is Coming

 

Nová alba

Foto: Tranzistor

Mladá česká zpěvačka Maella vydává své první minialbum. Nazvala je It Is Coming podle úvodní písničky. K ní přidala další čtyři skladby, ve kterých je patrný vliv folku, alternativního popu i rhythm’n’blues.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků