Hlavní obsah

Lenny Kravitz: nová deska bude o lásce, ne o Kidmanové

Rockový manekýn Lenny Kravitz rád filozofuje o lásce, ale na osobní dotazy je velmi háklivý. Přestože písničky na připravované desce It Is Time for a Love Revolution nesou názvy jako Will You Marry Me (Vezmeš si mě) a Love, Love, Love (Láska, láska, láska), žádné osobní pikantnosti na ní nenajdete.

Lenny Kravitz: nová deska bude o lásce, ne o Kidmanové

"Moje písničky jsou vždy osobní, ale album se zaměřuje na různé podoby lásky, nejen ty romantické," řekl Kravitz serveru CNN.

"Jsou tam spirituální písničky o lásce, sociální, politické, smutné, šťastné a všechno mezi tím, je tam hodně témat," uvedl třiačtyřicetiletý zpěvák k desce, která má přijít na trh na začátku příštího roku.

"Já opravdu věřím v sílu lásky a věřím i v boží sílu a věřím v naší schopnost naučit se spolu dobře vycházet. To jsou věci, o kterých teď přemýšlím," vzkazuje zamyšlený rocker z Brazílie, kde se prý ukrývá v horách, relaxuje a skládá.

Kravitzovy poslední dvě desky kritika moc nepochválila a zatímco zpěvák filozofuje o chodu světa, američtí novináři jsou zvědaví spíše na jeho milenky.

Jeho bývalá partnerka, herečka Nicole Kidmanová, nedávno naznačila, že byla s někým zasnoubená předtím, než si vzala svého současného manžela. Kravitz odmítl říci, jestli to bylo on. "To si nechám pro sebe," odpověděl novinářům.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků