Hlavní obsah
Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Filmové premiéry: Vetřelec: Covenant, Příšerky pod hladinou, Cuky Luky Film a Sibiřský deník

Režisér Ridley Scott se filmem Vetřelec: Covenant vrací do vesmíru, který sám stvořil. Příšerky pod hladinou je animovaná komedie z rodu těch, jejichž vlajkovou lodí se stala rybička Nemo. Karel Janák natočil ztřeštěnou komedii Cuky Luky Film. Sibiřský deník je inspirovaný osudem ženy, která strávila šestnáct let ve vyhnanství.

Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Filmové premiéry: Vetřelec: Covenant, Příšerky pod hladinou, Cuky Luky Film a Sibiřský deník

Vetřelec: Covenant

 

Trailer k filmu Vetřelec

Na palubě vesmírné lodi Covenant panuje hluboké ticho. Posádka a další 2 tisíce duší na palubě průkopnického plavidla jsou v hluboké hibernaci na cestě k vzdálené planetě Origae-6 na opačné straně galaxie, kde chtějí založit novou základnu pro lidstvo. Výbuch blízké hvězdy jejich plány zmaří a přeživší zamíří k bližšímu cíli, který se však představí jako smrtící svět.

Vetřelec: Covenant, USA 2017, sci-fi thriller, 122 min., režie: Ridley Scott, hrají: Michael Fassbender, Katherine Waterstonová, Billy Crudup a další.

Příšerky pod hladinou

 

Trailer k filmu Příšerky pod hladinou

V jedné podmořské kolonii žije neposedný, tvrdohlavý a zvědavý klučina, chobotnička Deep, dále neurotická kreveta Alice, která sní o tom, že bude tančit a zpívat, a mořský ďas Evo, který sice ohromuje ostrými zuby, ale je dobrosrdečný, hodný a nemotorný. Jejich idylické údolí je náhle ohroženo zkázou, a tak se musí všichni změnit v hrdiny a najít záchranu.

Příšerky pod hladinou Španělsko/ USA 2017, animovaná komedie, 92 min., režie: Julio Soto Gurpide.

Cuky Luky Film

 

Trailer k filmu Cuky Luky Film

Video: Mirius FD

Cuky je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přece jen chybí, a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy Cuky?

Cuky Luky Film, Slovensko 2017, komedie, 112 min., režie: Karel Janák, hrají: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Diana Mórová, Lukáš Latinák a další.

Sibiřský deník

 

Trailer k filmu Sibiřský deník

Skutečný příběh lotyšské novinářky Melánie Vanagsové, kterou Sovětský svaz deportoval do vyhnanství na Sibiř. Násilně odloučena od otce a manžela zde Melánija Vanagsová se svým synem strávila dlouhých šestnáct let na tenké hranici mezi životem a smrtí.

Sibiřský deník, Lotyšsko/ Finsko/ Česko 2016, historické drama, 120 min., režie: Viesturs Kairišs, hrají: Sabine Timoteo, Baiba Broka, Outi Kärpänen, Erwin Leder a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků