Hlavní obsah

Duchovny: Nová Akta X už tento rok

Celovečerní Akta X dvojka? Pro některé diváky už je to asi jen mlácení prázdné slámy, ale Hollywood věří, že se zrodí další hit. Natáčení oznámila podle serveru Movies.com hvězda slavného seriálu David Duchovny.

Duchovny: Nová Akta X už tento rok

"Scénář je hotov," oznámil Duchovny a podle jeho informací by se mělo pokračování celovečerního sci-fi filmu Akta X natáčet už v prosinci. Striktně ale odmítl naznačit cokoliv ze zápletky. "Rádi bychom to udrželi v tajnosti...," říká herec, "...kdybych byl já fanouškem, bavilo by mě nechat se překvapit."

Podle neoficiálních zvěstí, které prosákly už loni, se nový příběh nemá točit kolem mimozemšťanů. Hlavní hrdinové, David Duchovny jako agent Mulder a Gillian Andersonová jako Scullyová, budou o něco starší a v jejich životech se prý ledacos změní.

Seriál Akta X se proslavil v 90. letech minulého století. Nabídl mistrovsky vyváženou atmosféru, napětí a záhady, které divákům nedaly spát. Z představitele agenta Muldera, do té doby nepříliš známého herce, udělal hvězdu první kategorie.

Anketa
Chcete vidět další Akta X?
Ano
95.1 %
Ne
4.9 %
Celkem hlasovalo 793 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků