Hlavní obsah

Divadelní Jesus se na chvíli vrací a s ním Bárta a Střihavka

Bude to jako stroj času. Kdo měl tu smůlu, že neviděl nejlepší český muzikál 90. let Jesus Christ Superstar, může to ještě v červnu roku 2008 dohonit v Hudebním divadle Karlín, kde se odehraje šest koncertů s muzikálovými melodiemi v původním obsazení. Vidět v jednom představení společně Dana Bártu, Kamila Střihavku a Báru Basikovou se už dnes málokdy poštěstí.

Divadelní Jesus se na chvíli vrací a s ním Bárta a Střihavka

Šest koncertů pod vedením Oty Balage se uskuteční při příležitosti desátého výročí posledního představení pražské verze slavné rockové opery Andrew Lloyd Webbera a Tima Rice, která nasadila muzikálovou laťku tak vysoko, že se ji dodnes nedaří překonat.

Jesus Christ Superstar se v Praze hrál od 22. července 1994 do 28. července 1998. Počet repríz se vyšplhal na 1 288 a představení vidělo celkem 850 000 diváků. Ještě v letech 2000 až 2003 proběhlo v Praze, Brně, Pardubicích několik koncertů, z nichž byl pořízen televizní záznam a ten vychází v těchto dnech na DVD.

Speciálními hosty Kamila Střihavky, Dana Bárty, Báry Basikové, Aleše Brichty, Bohouše Josefa a dalších známých protagonistů Jesuse budou Jiří Korn a 4tet a taneční skupiny Wings a Dance 2xs.

Koncerty se konají 2. - 4. června a 16. - 18. června 2008. Předprodej vstupenek v pokladně divadla (tel.: 221 868 666), na e-mailu: objednavky@hdk.cz, či v prodejní síti Ticket Art.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků