Hlavní obsah

Daniel Craig v Bondovi odhalí své mužství

Herec Daniel Craig (38) se stále potýká se svou novou rolí agenta 007. Fanoušci bondovek ho stále odmítají, a proto přišel s novým odhalením. "Jsem připraven ukázat své nahé tělo. V dnešním světě očekáváme, že se herečky ve filmu vždy svléknou, tak proč by to nemohl udělat chlap?" řekl Craig britskému deníku The Mirror.

Daniel Craig v Bondovi odhalí své mužství

"Oznámil jsem filmařům, že jsem připravený ukázat své nahé tělo zepředu i zezadu. Nestydím se a Bond by taky neměl být stydlivka," dodal herec.

Přestože část fanynek považují Craiga za sexy idol, stále více fandů Bonda ho jako nového představitele agenta 007 odmítají.

Když začal Craig dostávat od fanoušků bondovek nenávistné dopisy, trochu opožděně zjistil, že vlastně o tuto roli nikdy nestál.

"Vlastně jsem nikdy nechtěl být Bondem. Abyste mi rozuměli, samozřejmě chci točit velké filmy a vydělat spousty peněz, ale tato role není příliš emočně náročná," komentoval Craig nepřízeň fanoušků.

Craig se obává propadu nové bondovky

Herec se navíc obává, že pokud nová bondovka Casino Royale propadne, budou všichni vinit právě jeho. "Je to ošemetná situace. Opravdu nestojím o to, aby se nadávalo právě mně, když se bondovkám v budoucnu nebude dařit. Něco takového bych nerad zažil," posteskl si britský herec. A přiznal, že ze všech Bondů má nejradši toho nejméně populárního: "Timothy Dalton byl skvělý, ale producenti se v tu dobu snažili posunout bondovky špatným směrem, tak to odnesl on."

Craiga se zastávají i jeho filmový předchůdci Pierce Brosnan a Roger Moore. "Je obdařený skvělým talentem, svalnatý a atraktivní, dejme mu šanci. Je skutečně skvělý herec, tak proč ho napadat?" apeloval na fanoušky Moore.

V současné době je možné Craigovo herecké umění ocenit například ve Spielbergově filmu Mnichov.

Anketa
Líbí se Vám Daniel Craig jako nový James Bond?
Ano, je to sexy chlap.
19.5 %
Ano, proč ne.
8.2 %
Ne, kde ho našli.
60.1 %
Nevim a je mi to jedno.
12.2 %
Celkem hlasovalo 1931 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků