Hlavní obsah

Cruise a Stiller po úspěchu Tropické bouře znovu spolu

Americký komik a producent Ben Stiller loni překvpil, když dal jednu z rolí v parodii Tropická bouře Tomu Cruisovi, který určitě nevděčí za svou kariéru komediím. Ke spolupráci se vracejí v projektu The Hardy Men.

Cruise a Stiller po úspěchu Tropické bouře znovu spolu

Scénář k filmu píše Ed Solomon, který má na kontě Muže v černém či Skvělé dobrodružství Billa a Teda. Vychází z populárních knížek o dvou dospívajících bratrech Frankovi a Joeovi Hardyových, kteří jako amatérští vyšetřovatelé pomáhají svému otci, soukromému detektivovi.

Filmová adaptace je ale zastihne už jako dospělé. Budou se muset znovu spojit, aby přišli na kloub nové záhadě. Film už se připravuje deset let a několikrát "usnul". V minulosti měl scénář napsat např. Simon Kinberg (Pan a paní Smithovi).
 
Režírovat ho bude Shawn Levy a Ben Stiller s Tomem Cruisem samozřejmě obsadí hlavní role. Stiller je současně producentem snímku společně se Stuartem Cornfieldem a Bobem Kosbergem.

Loňská Tropická bouře, kterou Stiller režíroval a současně v ní hrál, vynesla zhruba 185 miliónů dolarů. Její kritické přijetí už tak příznivé nebylo, podobně jako u dalšího, podle recenzí nevýrazného filmu Noc v muzeu. 

Anketa
Jste zvědaví na novou komedii Toma Cruise a Bena Stillera The Hardy Men?
Ano
40.8 %
Tak trochu
7.7 %
Vůbec
51.5 %
Celkem hlasovalo 1057 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků