Hlavní obsah

Bonda natáčí, aniž by měli bondgirl a záporňáka

Kuriózní situace nastala okolo natáčení bondovky Casino Royale. Oficiálně neexistuje ani nová bondgirl, ani badguy, neboli záporňák, se kterým má Bond zápasit. To je dost neobvyklá situace a herci, kteří by byli zvoleni na poslední chvíli, toho mohou využít a požadovat téměř cokoliv, uvádí agentura DPA.

Bonda natáčí, aniž by měli bondgirl a záporňáka

V Praze se začal natáčet film, který nemá ani hlavní herce. U tak drahého projektu je to velmi podezřelé. Producenti nyní musí být pod velkým tlakem, protože herci vybraní na poslední chvíli mohou chtít nestandardní honoráře - vědí, že čas jsou peníze.

První scény s bondgirl se točí už za měsíc. Spekulovalo se o tom, že roli dostane Angličanka afrického původu Thandie Newtonová [celá zpráva], australská herečka Rosie Byrneová [celá zpráva] nebo Naomi Wattsová z King Konga [celá zpráva]. Bondova protivníka by mohl hrát zpěvák Seal, ale to také není potvrzeno.

Štáb Casina Royal navštíví např. Anglii, Karibik a také Prahu, Karlovy Vary, Loket na Sokolovsku a bývalou nemocnici v Plané u Mariánských Lázní.  

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků