Hlavní obsah

Ambiciózní Lopezová si napsala vlastní komedii

Zpívá, hraje a teď i píše. Pokud něco hollywoodské hvězdě Jennifer Lopezové opravdu nechybí, jsou to (kromě dokonalého vzhledu) obrovské ambice. Jak schopnou scénáristkou je krásná "J-Lo", se v kinech pravděpodobně přesvědčíme příští rok.

Ambiciózní Lopezová si napsala vlastní komedii

Film, který dosud nemá jméno, by se měl podle serveru SkyNews začít natáčet od září. Vedle Lopezové v něm zazáří i další velká hvězda Eva Longoriaová z populárního pořadu Desperate Houseviwes, který se však v ČR nevysílá.

Budou hrát dvě sestry, obě hollywoodské celebrity, které se pohádají a zahájí směšnou válku pomocí pomluv. V bulvárních plátcích na sebe vzájemně vytahují nechutné historky a svět se baví na jejich účet.

Je však otázkou, jestli Lopézová zase poněkud nepřeceňuje své síly. Většinu úspěchu dosud sklízela hlavně proto, že vypadá tak, jak vypadá. O jejím "talentu" si filmoví a hudební kritici spíše vyprávějí vtipy. Nepochybně je krásnější než Woody Allen, ale ke psaní scénářů je potřeba něco trochu jiného než vítězství v loňské anketě o nejhezčí zadek Hollywoodu.

Anketa
Jennifer Lopezová je:
Krásná
59.7 %
Talentovaná
5.6 %
Ani jedno
23.5 %
Obojí
11.2 %
Celkem hlasovalo 519 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků