"Náhoda tomu chtěla, že jsme ho objevili v rodišti našeho bubeníka Adama Jánošíka. Je mu 25 let a má za sebou účinkování v asi čtyřech regionálních kapelách. Objížděl s nimi i nějaké festivaly, ale jsou to v podstatě všechno neznámé spolky. Adam si na něho vzpomněl díky tomu, že kdysi bydleli kousek od sebe. Říkal, že ho zažil na pódiích a jako zpěvák a kytarista se mu líbil," řekl Právu kytarista Ready Kirken Zdeněk Ceral.

V nové sestavě chystá skupina první koncerty na říjen. V té době by rovněž měl vyrazit na turné s novou skupinou její bývalý zpěvák Michal Hrůza.

"Přiznám se, že mi to přijde absurdní. Michalovo počínání moc nesleduji, ale někde jsem slyšel, že vzal do kapely klávesistu. Protože v posledním roce směřoval spíše k akustičtějším písničkám, tak si myslím, že kapely budou naživo působit odlišně. My jsme se totiž vrátili k původnímu nabroušenějšímu zvuku Ready Kirken," vysvětlil Ceral.

Ready Kirken neprodloužili smlouvu s vydavatelstvím Universal Music a začnou se ohlížet po novém vydavateli. Novou desku by chtěli začít natáčet ve druhé polovině roku 2007.