Keane: Under the Iron Sea

Britpopoví Keane dosáhli svým debutem Hopes And Fears neuvěřitelného úspěchu, když se ho podobalo na tři milióny kusů. Po dvou letech přicházejí s druhou deskou Under the Iron Sea, která má potvrdit (nebo vyvrátit) jejich kvality. K prvnímu singlu Atlantic, natočil krátký film autor Trainspottingu Irwin Welsh. Druhý singl Is It Any Wonder přichází do rádií nyní.

Universal

Dara Rolins: D1

Daru Rolins znali všichni jako Darinku, když jako devítiletá zpívala s Karlem Gottem nezapomenutelné Zvonky štěstí. Dnes je jí třiatřicet a čtyři roky po svém posledním albu What´s My Name přichází se studiovou novinkou D1. Její současná hudba je ovlivněna  soulem, hip-hopem a funky si zachovává jasnou písničkovou formu. Na desce najdete jak remixový šlágr Party DJ, tak i klasickou muzikálovou skladbu  I (who have nothing). Producentem alba je Honza Kleník. Autorem alba je grafik a designér Tomino Kelemen.

Sony BMG

Wolfmother: Wolfmother

Australská trojice Wolfmother se dala dohromady teprve v roce 2003, ale záhy vzbudila velký zájem jak doma, tak krátce na to i v Americe a Evropě. Oni sami přiznávají inspiraci v Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple nebo Kyuss, okolí je přirovnává k The Darkness. Jejich debutové album produkoval Dave Sardy, známý ze spolupráce s Marilynem Mansonem či Oasis.

Universal

James Duncan: Future Past

Po rozpadu skupiny Blue vydal nejdříve úspěšnou sólovku Simon Webbe, pak se pokoušel prorazit Lee Ryan a nyní přichází s debutem i James Duncan. James strávil skládáním písní a práci ve studiu téměř rok. Producenty alba se stali Stephen Lipson a Andreas Carlsson, kteří dohlížejí na desky například Sipmle Minds či Annie Lenox.

EMI

Nelly Furtado: Loose

Kanadská hvězda vydává nové album po dvouleté pomlce, kdy se stala maminkou. Loose sama Nelly označuje jako veselé, rychlé a taneční album.  Na albu se nakonec neobjevil slibovaný duet s britským zpěvákem a frontmanem skupiny Coldplay Chrisem Martinem, protože prý šlo o příliš rockovou záležitost. Prvním singlem je skladba Maneater produkována slavným Timbalandem.

Universal

Další vycházející desky:

Busta Rhymes: The Big Bang (Universal)

Crazy Frog: More Crazy Hits (Warner)

Marc Moulin,: Placebo Years 1971 - 1974 (EMI)

Dj Bobo: Greatest Hits (Universal)

Blue October: Foiled (Universal)

Verona: Girotondo (Sony BMG)

Harry Belafonte: The Essential Harry Belafonte   (Sony BMG)

Barry Manilow: Live (Sony BMG)

Matthew Sweet: Girlfriend (Sony BMG)

Boston: Boston (Sony BMG)

Boston : Bon't Look Back (Sony BMG)

Avenged Sevenfold: City of Evil  (Warner)