"V Plzni jsem byla trochu nervózní, přece jen jsem zpívala v neznámém prostředí. Když jsem svěřila Davidu Kollerovi, on mi na to namítl, že alespoň vím, jak na tom byl on, když zpíval v Moskvě," řekla zpěvačka.

Čičerina se se skupinou Lucie setkala poprvé v Bratislavě a postupně se spřátelily. Její tvorbu však znala už dříve. "Vlastně už od dětství," vzpomíná. "Před deseti lety bylo v Rusku módní poslouchat desky z východní Evropy. Otec jich měl řadu, mezi nimi i Lucii. Slyšela jsem jejich desku, ale nevěděla jsem, že to jsou oni. Došlo mi to až teď ."

Čičerina, která patří k velmi úspěšným ruským kapelám, se pokouší proniknout do zahraničí. "V Rusku neexistuje regulérní hudební trh. Je tam jen pár schopných lidí, kteří jsou profesionálové. Většina skoro nic neumí. A to platí i o interpretech. Navíc devadesát procent prodávaných desek je pirátských. V Moskvě na tržištích je za sto korun možné koupit i všechny desky Lucie. Pirátství postihuje také nás a není možné se mu bránit, protože je na úrovni korporací."

Čičerina zkouší proniknout kromě České republiky, kde jí vyjde výběr z jejích prvních dvou desek, i do Bulharska a Polska. O svém úspěchu nepochybuje: "Když se líbí naše hudba Lucii, věřím, že se bude líbit i posluchačům u vás." Nechuti k hudbě z Ruska se nebojí: "Časy se mění a přicházejí noví lidé, kteří si chtějí rozšířit obzory."