Jessica Simpsonová vlastně není ani tak moc herečka, spíše popová zpěvačka s dokonalou vizáží. Její styl ilustruje např. coververze These Boots Are Made for Walkin (ano, nemýlíte se, to je ta písnička o botách, které všechno hezké pošlapou, kdysi dávno ji v češtině interpretovala Ivonne Přenosilová).

Klip Simpsonové je velmi americky perverzní, ale není vyloučeno, že některé osoby, které mají nad postelí jižanskou vlajku, spí s brokovnicí pod polštářem, cpou se hamburgery a jezdí velkým truckem za zvuků country, budou nadšeny. Je to jakýsi podivný mix mezi country a R´n B a Simpsonová v něm předvádí přesně to, z čeho si v současnosti dělá legraci Pink v klipu Stupid Girl (Hloupá holka). Jenže Simpsonová to myslí vážně a nechybí ani megaklišé v podobě mokré scény s mytím auta v plavkách! Klip sledujte zde.

Andersonová ani Hasselhof úplně nezmizí

Pamela Andersonová z filmu úplně nezmizí. Producenti jí slíbili malinkou roličku, aby uspokojili početné fanoušky první generace hopsajících záchranářských divoženek z 90. let. V jednání je také účast Eriky Eleniakové, Yasmine Bleethové, Traci Binghamové či Carmen Electry.

A to nejlepší na závěr - Mitche Buchanana bude pravděpodobně opět hrát půvabně nekomplikovaný "herec" a "zpěvák" David Hasselhof. Pokud vezmeme jako premisu, že klip Simpsonové je trochu nevkusný, pak Hasselhofův klip Hooked On A Feeling je už naprostou zhůvěřilostí. Je skutečně těžké se při tom nesmát. Jestli se chcete pobavit, klikněte zde.