Víkendovým králem zůstává seriál Místo v životě, který vysílá Nova v neděli večer. Vybralo si jej vůbec nejvíc lidí, 2,36 miliónů. Byl také jediným pořadem, který překročil o víkendu dvoumiliónovou hranici. Přes milión se v neděli dostaly ještě další dva pořady na Nově VIP na cestáchStřepiny, takže tato soukromá stanice byla večer nejsledovanější. Na Policejní pohádky strážmistra Zahrádky na ČT se díval 1,15 miliónů diváků a na VyVolené na Primě 1,1 miliónu.

Grafy sledovanosti
pátek 31. března
sobota 1. dubna
neděle 2. dubna

Také v sobotu Nova kralovala programu, když se na Neprůstřelného mnicha dívaly bez dvou tisíc dva milióny diváků. Miliónovou hranici těsně překonal již jen zábavný pořad České televize Udělám cokoli.

V pátek už Nova programu nedominovala, byť byla nejsledovanější. Svatby podle Mary s 1,378 miliónem diváků jen těsně porazily letitý seriál Dobrodružství kriminalistiky, jenž na ČT 1 zhlédl 1,32 miliónu diváků. Nováckou show Prásk! si vybralo 1,2 miliónu, Krausovu talk show na ČT1 Uvolněte se, prosím pak 1,07 miliónu.

Stabilní zájem také vzbuzují semifinálová utklání hokejového play off, na které se na ČT 2 dívá mezi 300 až 400 tisíci fanoušky.