"James nudný" je přezdívka, kterou dostal Craig například od britského deníku Daily Mirror. Prý nemá šarm ani charisma. Naopak vysloužilí agenti 007 Pierce Brosnan a Sean Connery považují Craiga za výborného nástupce.

"Je to dobrý herec," řekl v pondělí Pierce Brosnan a vyjádřil přesvědčení, že Craig to zvládne. "Je výrazný a má skvělý hlas... je neohrožený a může se prokázat celou řadou filmů," dodal.

Podle nejproslulejšího Bonda všech dob Seana Conneryho je Daniel Craig "vynikající volba" a skutečně zajímavý typ.

Bond do Česka

Některé scény z chystaného filmu o Jamesi Bondovi se zřejmě budou točit v areálu opuštěné nemocnice v Plané na Tachovsku. [celá zpráva]

Produkční společnosti se prý opuštěný areál velmi líbil. Je totiž bez lidí, ale přitom jsou zde vybavené operační sály. Filmaři tady chtějí v červnu natáčet asi dva dny. Agent bude po zranění operován a ošetřován v nemocnici. Podle producentů by byla nemocnice vhodná i na natáčení jiných filmů či reklam.

Bond se bude prohánět i po Karlových Varech. [celá zpráva]

"Pro natáčení si filmaři vybrali Císařské lázně, ale filmovat se bude i v Grandhotelu Pupp, na Mlýnské a Vřídelní kolonádě, Zámeckém vrchu a částečně rovněž v Hůrkách nad městem," prozradila náměstkyně karlovarského primátora Monika Makkiehová (ODS), podle níž může město na pronájmu objektů a veřejného prostranství vydělat až 400 tisíc korun.

"Město Karlovy Vary jako místo, kde se natáčelo, bude uvedené v titulcích filmu," pochlubila se náměstkyně, jak pronájem vyjednala. "Taková reklama by nás jinak přišla na spoustu peněz. I když přímo ve filmu Karlovy Vary budou úplně nějakým jiným městem," dodala s tím, že filmaři mají do lázní přijet v půlce dubna.