"Jsem hrozně zvědavá, jaké je slovenské publikum, a hrozně se na to těším. Nechci mít žádné očekávání, abych nebyla zklamaná a naopak abych nebyla ani moc překvapená," řekla Langerová. "Moc se těším a doufám, že těm lidem dám vše, co budu moct a že se jim to bude líbit," dodala. 

Všechny tři koncerty mají být stejné. Základem pro repertoár Langerové bude její debutová deska Spousta andělů. Kapela se prý k ní chystá přidat nová aranžmá a také dvě "coververze" od skupiny Garbage a zpěvačky Alanis Morisette. "Možná, že se na koncertech objeví i něco navíc, ale to nechci předbíhat, protože nevím, jestli to zvládneme," dodala zpěvačka, která pár dnů po slovenských koncertech oslaví devatenácté narozeniny.

Kapela si s sebou přiveze také hosta. Bude jím česká skupina Ready Kirken. Její frontman Michal Hrůza napsal pro první českou "superstar" písničku Voda živá. "Jsem ráda, že můžeme vystupovat společně, protože je to hrozně fajn člověk, má rád hudbu a dělá to takzvaně se srdcem na dlani," řekla Langerová. Langerová také v těchto dnech vydává živé CD a DVD [celá zpráva].