"Pro většinu lidí, kteří četli scénář, je film už teď kultem a doufám, že to tak zůstane," řekl režisér Hanzlík, který před deseti lety natočil svůj debut Poslední přesun. Film, který tvůrci charakterizují jako hořce komickou road movie, vypráví o osmnáctileté Veronice, která má odmalička docela oprávněný pocit, že se proti ní spikl snad celý svět. Aby nad osudem vyhrála, dělá "nečekané věci". Vydává se bez cíle hledat "dobré lidi", ale chce taky zmizet z očí těm, kteří by se mohli zajímat o nehodu jejího "otčíma" nebo o jeho nesplacené dluhy.

Kromě Hanychová se před kamerou objeví i Pavla Tomicová jako Veroničina matka, Pepu ztvární Bohdan Tůma, Honzu pak Kryštof Hádek. Premiéru by měl snímek Crash Road mít v září 2006.

Někteří mohou namítnout, že Hanychová je na tuto roli příliš mladá bez větších zkušeností. "Když člověk potřebuje devatenáctiletou hrdinku, nemůže počítat s tím, že objeví hotovou a vyzrálou herečku," řekl režisér. Hanychová se však s rolí ztotožnila. "Je mi hodně podobná, hodně blízká," uvedla mladá začínající herečka.

Projekt získal grant z Fondu české kinematografie ve výši 2,5 miliónu korun.