Akce, na které vystoupí na tisíc účinkujících, se bude konat na letištní ploše Aeroklubu Tábor u Čápova Dvora o velikosti 42 hektarů, z níž samotný festival zabírá téměř 20 hektarů. Na ploše vyrostou dvě obrovské stage a řada festivalových stanů, kavárna, stanové městečko, sociální zařízení (200 mobilních toalet a umývárny), bary, restaurace i parkoviště.  Celý areál je bezbariérový. Na realizaci se podílí na osm set lidí. 

Stanové městečko a parkoviště s kapacitou pro tři tisíce aut se otevře v pátek v 8 hodin a zavře v neděli ve 14 hodin. Osvětlené městečko pojme až deset tisíc stanů. Festivalovým návštěvníkům bude k dispozici také internetová kavárna s dobíjecím koutkem pro mobily a dvaceti počítači s bezplatným připojením k internetu.

Veškeré informace bude návštěvníkům podávat specializovaný informační stánek a zdravotní dohled permanentně zajišťovat dvě sanitky, dvě stacionární stanice první pomoci a hlídky Červeného kříže.    

Jak se do areálu dostat

Na festival se dostanete z města Tábor i kyvadlovou dopravou v půlhodinových intervalech, která bude zřízena z vlakového a autobusového nádraží. V pátek bude v provozu od 12 do 22 hodin, v sobotu od 10 do 22 hodin a v neděli od 8 do 12 hodin.  

Vstupenky v ceně 890 Kč (990 Kč na místě) se prodávají v síti Ticketpro a v prodejnách Kenvelo.